קורסים אונליין

בגרויות באינטרנט

כיום קיים מגוון רחב של קורסים אונליין שמאפשרים לאדם ללמוד את הנושא שהוא מעוניין בו באופן עצמאי דרך האינטרנט. הקורסים מתאימים לכל סוגי התלמידים, בין אם למטרה של השלמה ותרגול של החומר לבחינה או שיפור ציונים בבגרויות. המורים שמלמדים את הקורסים נבחרו בקפידה ומנוסים בלימוד לבגרויות ומעבירים את השיעורים בצורה פשוטה ומובנת.

מהם היתרונות של  קורסים אונליין בהשוואה לשיטות לימוד אחרות?

קורס אונליין מאפשר לתלמיד להתאים לעצמו את קצב הלימוד ובכך להבטיח שהלמידה תהיה אפקטיבית. בצורה זו התלמיד יכול לעצור את השיעור בכל רגע ולחזור לנקודה שלא הבין, ולצפות בו מחדש עד שהחומר יהיה ברור לו. בנוסף, קורסים אלו מאפשרים לתלמיד ללמוד במקום שבו הוא יכול להתרכז בצורה הטובה ביותר. למשל ללמוד בבית או בספרייה, לעומת כיתות גדולות ורועשות שמקשות על הריכוז. על כן, קורסים אלו לא רק מאפשרים למידה איכותית ומותאמת יותר, אלא גם חוסכים לכם כסף רב שמשולם על מורים פרטיים ומכונים להכנה לבגרויות באינטרנט ובכיתות.

מה מכיל תהליך הלמידה בקורסים אונליין?

השיעורים בקורסים מכילים מספר גדול של סרטונים שעוסקים בכל נושא בנפרד, מהרמה הבסיסית ביותר ועד לרמה של בחינת הבגרות. השיעורים מחולקים לשלבים בכדי לאפשר לתלמידים הבנה טובה של הנושאים הנלמדים. הסרטונים מועברים על ידי המורים שמסבירים את הנושא וקיים בהם גם תרגול, כך שהתלמיד יוכל ללמוד וישר לאחר מכן לבדוק שהוא אכן הבין את החומר. לכל קורס אונליין ישנו ספר עם הסברים ותרגילים שמלווה אותו והתלמיד יוכל להדפיסו, כך שלאחר הצפייה בסרטון יהיה ניתן לקרוא ולתרגל את החומר בשקט. בנוסף, בקורסים ממתבצע מרתון של פתירת בחינות הבגרות משנים קודמות וגם פתירה של בחינות מקוריות שנכתבו בהתאם לחומרי הלימוד ודרישות משרד החינוך.

השאר תגובה