קורס פוטושופ לצלמים – לא רק למתחילים

מאגר תמונות

אם אתם אוהבים לתפוס נוף מדהים, ורגעים ייחודיים, אבל כל הזמן מרגיש שמשהו יכול להשתפר בתמונות שלכם, בין אם מדובר בנופים, בציורי עיר, דיוקנאות או תמונות אופנה – קורסים בפוטושופ הם המקום הטוב ביותר להיות בו.

קורס פוטושופ לצלמים – לא רק למתחילים

אני מירב, מחנכת phtoshop, ומעל 100,000 סטודנטים שצפו ברכישת קורסי הפרימיום שלי. פרט לכך, אני מקצועית בינלאומית שפורסמה רטושרים ופוסט-ייצור אריסט, עובדת עם מגזינים, טלוויזיה, אתרי אינטרנט, מעצבי אופנה ומספרות מובילות. 

למה קורס פוטושופ הוא מה שאתם צריכים

כדי להסביר לכם פוטושופ בצורה הקלה ביותר, תכננתי את הקורס הזה כמו שהייתי מסביר על פוטושופ לחבר שלי שרק רוצה להתחיל הרפתקה עם פוטושופ, ולהיות מקצוען. 

אז אני מספקת לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להפוך לאחד הטובים בתחום, אני נותנת לכם טיפים וטכניקות שאתם רוצים להשתמש בהם, וגם חוסכם את הזמן שלכם על ידי הסרת useles, כלים וטכניקות שיכולים רק ללמד אותכם הרגלים שגויים.
מזמינה אתכם להתרשם לצורך הדוגמא מקורס פוטושופ לצלמים אצל 'ירוק תקשורת חזותית':
https://www.yarokonline.co.il/photo-photoshop-syllabus

מה לומדים לעשות בפוטושופ?

בפוטושופ תלמדו כיצד לנקות רקע, שלטים, עור ושיער – תלמד לערוך תמונות נוף ותמונות עירוניות, לעבוד עם מסכות, להתאים ולשנות על ניגודים, צללים והדגשים. 

תלמדו יסודות של הרמוניה צבעונית, וכיצד ליישם אותה על עבודת הפוטושופ שלכם. כיצד לצבוע את התמונה שלכם בכיתה וכיצד לעבוד באופן סלקטיבי עם כל צבע.

ללמוד את יסודות הפוטושופ

רק כדי לוודא שהתמונות שלכם תמיד יהיו מרשימות, תוכלו ללמוד כיצד לשלב שתי תמונות ממוצעות לתמונה אחת מצטיינת. תלמדו כיצד ליצור תמונות פנורמיות נהדרות – גם ללא עדשות רחבות על ידי שילוב והתאמת תמונות!

השאר תגובה