חוג פייתון לילדים – מה הם תכני הלימודים?

חוג פייתון לילדים – מה הם תכני הלימודים?

שפת פייתון (python) היא אחת משפות התכנות הפופולאריות ביותר בעולם כיום. היא משמשת אותנו לפיתוח של אינספור דברים, החל ממשחקים, דרך אתרי אינטרנט ועד למערכות מידע ואפילו פיתוח בינה מלאכותית לרובוטים. פייתון היא שפה מבוקשת מאוד ונחשבת לאחת מהשפות החשובות ביותר לאנשים המעוניינים להשתלב בשוק העבודה בתחום הפיתוח והבינה המלאכותית. שפה זו פופולרית מאוד בעיקר בשל העובדה שהיא מאפשרת חישוב וניתוח של מידע עצום באמצעות מערכות אוטומטיות פשוטות שחוסכות זמן עבודה, כתיבת קוד ארוכה ומסורבלת ועוד. עבור ילדים שמצטרפים אל לימודי חוג תכנות לילדים, מדובר בשפת תכנות חשובה מאוד המשמשת ככרטיס הכניסה שלהם לעולם התכנות והפיתוח. 

יוצרים סביבת עבודה נעימה ופשוטה יותר עבור הילדים:

בחוג פייתון לילדים אנו שמים דגש על סביבת עבודה נוחה ונעימה, כזו שלא מרתיעה או מפחיתה את הילדים. סביבה זו מאפשרת לילדים גם ליהנות מהלימודים, גם לצבור ידע מקצועי ולהתמקצע בו וגם לשפר יכולות של חשיבה לוגית, פתרון בעיות שונות, תכנון ופיתוח של מערכות שונות ועוד. המערכת נחשב למערכת קוד פתוח מה שמאפשר לתלמידים גם ללמוד מאינספור מקורות באינטרנט ולהרחיב את הידע המקצועי שלהם וגם להשתמש בפיצ'רים ואפשרויות שמתכנתים אחרים פיתוח לטובת הפרויקטים שלהם, חיסכון בזמן ועוד. 

מה לומדים במסגרת החוג וכיצד זה משפר את היכולות של ילדינו?

במסגרת לימודי Python לילדים, פיתחנו דרך להתגבר על הפחדים של הילדים וההרתעה שעשויה להיווצר להם כתוצאה ממפגשים ראשוניים שם שורות הקוד, הנוסחאות או אפילו מילים באנגלית. לכן יצרנו תוכנית לימוד המבוססת על משחק מיינקראפט הפופולרי לילדים שכן יוכלו להתרשם מתצוגה ויזואלית של שלבי התכנות והעבודה שלהם, פתרון בעיות מורכבות, פירוק של בעיה גדולה לבעיות קטנות וטיפול נכון ויעיל בהן ועוד.

השאר תגובה