מה עדיף – קידום אורגני או קידום ממומן

אם ניסיתם לברר אודות ערוצי השיווק בגוגל, כנראה הבנתם מיד שיש אפשרות לקבל תוצאות מהירות על ידי פרסום בתשלום.

האם זה באמת עובד? איך זה עובד? אלו נושאים שלמים שכדאי לכם לדעת, אולם היום נדבר על קידום אורגני לעומת קידום ממומן. במאמר הבא תוכלו ללמוד על ההבדלים העיקריים בין קידום אורגני לקידום ממומן.

כמובן שההבדלים בצורת ההפעלה של קידום אורגני לעומת ממומן הם רבים, אולם כבעלי עסקים מה שאמור לעניין אתכם זה אלו משיטות הקידום ייתנו לכם את התוצאות העסקיות הטובות ביותר.

אז מה עדיף קידום אורגני או ממומן? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

קידום אורגני לעומת קידום ממומן:

קידום אתרים אורגני היא שיטת קידום שבה התוצאות יכולות לקחת זמן, כמה חודשים, ובנישות תחרותיות אף יותר. כמובן שזה נכון לישראל, אם האתר שלכם באנגלית ואתם פונים לקהל אמריקאי, הקידום האורגני יכול לקחת לפעמים כמה שנים.

הרעיון בקידום אורגני שאתם בעצם "רוכשים" שטח פרסום שלכם בגוגל. כאשר אתם מופיעים בתוצאות הראשונות בגוגל, אתם תחזיקו שם מעמד הרבה זמן ולהשיג לקוחות מעולם לא היה קל יותר עבורכם.

אולם הדרך לשם לא קלה, וגם לאחר מכן, עליכם לדאוג לתחזוקה של האתר בתוצאות הראשונות בגוגל. קידום ממומן לעומת זאת מציע תוצאות מהירות, אולם עליכם לשלם עליהם.

כמובן שאם הקמפיין שלכם לא הצליח, דבר שיכול לקרות גם למומחים הכי גדולים, הכסף הלך לפח. אולם אם אתם עובדים עם מישהו מקצועי שהוא מקדם אתרים בעל נסיון, בשיקול הכללי אתם וודאי תרוויחו מכך הרבה יותר ממה שתפסידו.

אז לשאלה מה עדיף, אם אתם רוצים תוצאות מהירות, כדאי לבחור בפרסום ממומן, אם אתם מעדיפים לקבל יציבות בעסק שלכם, קידום אורגני יהיה עדיף.

השאר תגובה