אילו דגמי מזגן Tornado הם בטכנולוגיית מזגני אינוורטר?

טכנולוגיית אינוורטר פותחה על ידי היפנים ותוך זמן קצר, כבשה את עולם מיזוג האוויר. מומחים אומרים שממציא הטכנולוגיה לא שיער, אפילו בחלומות הוורודים שלו את ההצלחה של הטכנולוגיה.

למעשה, היום כל אחד משלוש מזגנים מיוצר בטכנולוגיה זו. האמת? קל להבין למה. הפעילות של הטכנולוגיה היא חכמה, כאשר החדר קר, היא לא תמשיך לקרר אותו עוד ועוד, אלא תשמור על אותה טמפרטורה נעימה על ידי כיבוי של מדחס הקירור למשך זמן, מה שמוביל כמובן לחסכון בצריכת החשמל.

טורנדו נחשבת חברה מתקדמת בתחום המזגנים, אם רציתם להכיר את דגמי המזגנים שלהם שפועלים על טכנולוגיית אינוורטר, המשיכו לקרוא.

 

מזגנים של טורנדו בטכנולוגיית אינוורטר:

כאשר מדובר על מזגנים עיליים בגדלים שונים, אפשר לציין את סדרת ה TOP מדובר על סדרה שכוללת כמה וכמה מזגנים בגדלים שונים לחדרים בגדלים שונים. 

המזגן פועל על טכנולוגיית אינוורטר ומספק חסכון בחשמל של עד 50%. הפעילות שלו שקטה והעיצוב שלו גם לא רע בכלל.

בנוסף, הוא מתחבר לרשת האלחוטית של הבית וניתן לשליטה מהטלפון החכם.

אם אתם רוצים עיצוב יותר מגניב ומושך זה גם אפשרי. יש שני מזגנים בסדרה שמעוצבים בצורה מעוגלת עם עיטורי פרחים עדינים על חזית המזגן, כדאי לבדוק לפני שסגנון החדר מתאים לעיצוב הזה.

במידה ומה שמתאים לבית שלכם זה מזגנים מרכזיים או מיני מרכזיים, ישנה את הסדרה שנקראת Legend והיא מאפשרת לכם להנות מעוצמת קירור לכל הבית בצורה שווה עם שמירה על חסכון באנרגיה.

לסיכום וסיום, כל מערכת שמתאימה לבית שלכם, חברת טורנדו מציעה מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר שתציל אתכם מחשבון חשמל מנופח בסוף החודש ותאפשר לכם מיזוג אוויר בשפע.

השאר תגובה