יועץ שיווק דיגיטלי

יועץ שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי הוא שירות שכל בעל אתר חייב לעשות, כדי לבלוט ולהיות נוכח ברשת. העולם הדיגיטלי הוא מקום עמוס וצפוף מאוד, וכדי שגולשים יגיעו לאתר שלכם ולא משנה אם אתם משווקים שירות או מוצרים, אתם חייבים לעשות קמפיין שיווק בגוגל, קמפיין בפייסבוק, אינסטגרם ועוד.

השאלה הנשאלת היא, איזה סוג של קמפיין אתם צריכים לעשות? למשך כמה זמן? מה הכי מתאים לעסק שלכם וגם איך תגדירו את התקציב שלכם.

מציעים לכם לעשות שיווק באינטרנט בצורה מקצועית, ולקבל ראשית הדרכה ממי שהוא יועץ שיווק דיגיטלי ואשר מכיר את הרשת על בוריה.

יועץ שיווק דיגיטלי , יסביר לכם מהן האפשרויות שלכם לשווק ברשת בגוגל, בפייסבוק, באינסטגרם ועוד, תוך התאמת הקמפיין למטרות העסקיות שלכם.

שיווק דיגיטלי – עם מדדים בזמן אמת

הזרוע המבצעת של שיווק דיגיטלי בגוגל היא גוגל אדוארדס. היא מאפשרת למפרסמים לנצל כלים טכנולוגיים מאוד מדויקים, אשר יכולים למדוד תוצאות של כל קמפיין בזמן אמת. היא מאפשרת בנוסף, שינוי של קמפיין אם יש צורך, החלפה של מילות מפתח בהתאם לתוצאות, אבל היתרון הכי גדול הוא ששירות של שיווק דיגיטלי יאמר כל יועץ שיווק דיגיטלי, מתאים לעסקים קטנים וגם גדולים. היום כדי לצמוח ברשת, לבלוט, להגדיל את השיווק שלכם ולקבל לקוחות חדשים, אתם לא חייבים להיות עסק גדול, חברה או קונצרן. ההיפך הוא הנכון- ההזדמנויות הפרסומיות שיש היום באינטרנט הן כל כך מותאמות, כך גם עסק קטן של חשמלי וגם חברה של התקנת מזגנים יכולה למצוא את קמפיין השיווק בתקציב שמתאים לה.

קמפיין PPC, קמפיין אורגני או שיווק בפייסבוק?

כל יועץ שיווק דיגיטלי מקצועי, חייב להתאים את סוג קמפיין השיווק שהוא עושה למטרות ולמוצר של הלקוח. יש מי שמשלב בין כל הערוצים וכך ניכרת הבולטות והבידול שלו ברשת. יועץ שיווק דיגיטלי, יבדוק גם את המתחרים שלכם, יבדל אתכם גם בפרסום וייצור לכם מיתוג בכלים שיש לו. באינטרנט אתם יכולים לעשות קמפיין פר קליק שנקרא גם PPC, או קמפיין קידום אורגני שמתבסס על מילות מפתח, או קמפיין שיווק בדף הפייסבוק העסקי שלכם.

השאר תגובה