קניית לייקים לפייסבוק: האם זה מועיל?

קניית לייקים לפייסבוק

עם נוכחות דיגיטלית לא ניתן להתווכח. נוכחות דיגיטלית לוקחת עסק אלמוני ומעניקה לו במה, מפרסמת אותו מול אינספור אנשים, מאפשרת למקד את קהל היעד, לדייק את טיב השירות, ליצור התעניינות, לגרום ללקוח להשאיר פרטים, להעניק יחס אישי, לעדכן בהטבות ובאופן כללי נוכחות דיגיטלית מסייעת ליישר קו עם המתחרים ולעלות רמה. עם זאת, על מנת שמספר העוקבים יצמח, יש צורך לעשות חושבים מחדש, ועל כן לצד חידוד השיווק ותפעול הדפים, גם ראוי לבחון רכישה של לייקים, וזאת כי לייקים עושים דבר פשוט ומאוד מהותי: מעלים את כמות העוקבים.

נראות חיובית

ממש כפי שמותגים משקיעים רבות בעיצוב הלוגו, החנות והאריזה, כך גם כאשר פותחים דף עסקי בפייסבוק חשוב להשקיע בנראות, רק שהפעם הנראות היא כמות הלייקים. משמע בהנחה ופתחתם דף עסקי בפייסבוק ומזהים שכמות העוקבים דלה, אנשים נוטים לייחס לעסק תכונות בעייתיות, כגון חוסר מקצועיות, חוסר איכות, חוסר מקוריות, חוסר השקעה וכדומה. עם זאת, המצב ההפוך בו נהנים מכמות נאה של לייקים גורמת לגולשים להתרשם, עובדה שעשויה לעבוד לטובת העסק בכמה מישורים: המלצה לחברים, מעקב קבוע בדף ואף סגירת עסקה. מכאן שאם הסטטוס של העסק מעסיק אתכם, קניית לייקים עשויה להוות פתרון.

מענה לאלגוריתם של פייסבוק

העולם הדיגיטלי הנו עולם דינאמי, כאשר עולם הפייסבוק דינאמי לא פחות, בו חוקים משתנים מדי כמה חודשים. מכאן שגם אם הרשת עשויה להזיק לחשיפה של הפוסטים האורגניים, הרי שבאמצעות רכישה של לייקים ניתן למנוע זאת, הלייקים ימשיכו לגלגל תנועה, למשוך משובים וליצור התעניינות.

סיוע מהותי לעסקים חדשים

קניית לייקים לעסק חדש מסייע להניע מהלכים – לגרום לעסק להיראות וותיק כבר מהימים הראשונים. מכאן שגם אם הרבה אנשים חוששים להקים דף בפייסבוק, ולו בשל הקושי למשוך עוקבים, הרי שבאמצעות רכישת לייקים משיגים התחלה חלקה – להשיג את האומץ הנחוץ על מנת לצאת לדרך.

תלוי תזמון

בהנחה והעסק שלכם כבר קיים ואף יש כמות יפה של עוקבים, הרי שעדיין שווה מדי פעם לרכוש לייקים, אך פה נחדד שיש חשיבות לתזמון. כך למשל אם יוצאים עם מוצר חדש ורוצים להגדיל את הבאז, מומלץ עבור אותו פרסום ראשוני לרכוש לייקים. באופן שכזה אנשים יבחינו בכמות הלייקים ויסיקו שאכן מדובר במוצר שווה, כך שגם הם יביעו התעניינות ויבקשו לרכוש, וזאת כי הכלל פשוט מאוד – לייקים ממומנים מובילים ללייקים אורגניים.

חלופות יקרות

אם נבחן את החלופות, נמצא שהן הרבה יותר יקרות ולא בהכרח יותר יעילות. כך למשל תחרות שיתופים ותחרות לייקים גם ייקחו יותר זמן וגם עשויות לעלות יותר. כמו כן, ניתן להשקיע בשיווק ממומן ולשלם על מגוון אופציות בתחום, אך כל עוד יודעים היכן לרכוש, הרי שקניית לייקים מתגלמת כיותר רווחית – יותר מהירה ואיכותית. עוד נציין ששאר האופציות דורשות התעסקות משלימה, כגון עיצוב גרפי, ניהול מודעות, ניהול פעילויות וכדומה, בעוד שרכישה של לייקים סוגרת את הפינה, אם כי אין לטעות שסך הדף אינו מצריך השקעה משלימה.

מבחן הזמן

הרבה פעמים עסקים לחוצים בזמן, מבקשים לראות תוצאות כאן ועכשיו. אי לכך במקום שמהלך שיווקי יתגלגל לאיטו עד שיצבור את כמות הלייקים המספקת, הרי שבאמצעות רכישה התוצאות מידיות.

נקודות זכות

לסיכום נציין שכיום הכול הרבה יותר פשוט ומהיר, ואף זול וידידותי למשתמש, כך שכל עוד מבינים מהם הכללים ומשחקים בגבולות לצד צבירה של נקודות זכות, מגלים שרכישת לייקים מובילה את העסק כמה צעדים קדימה. בהצלחה!

השאר תגובה