האם השואה התרחשה? לצערנו, כן

ניקוי שם בגוגל

כאשר מנסים לבחון את אירועי ההיסטוריה השונים, ובין היתר את השואה, אנו מגלים שמדובר באירוע שהתרחש, ולא רק כך הדבר. הוא התרחש וגם הוביל לנזקים עצומים וחסרי תקדים בקרב הקהילה היהודית ברחבי אירופה, מה שהוביל לנזקים אדירים בצמיחתה של היהדות ברחבי העולם.

אם בוחרים לבחון את דעת הקהל העולמית בכל הקשור להתרחשותה של השואה, מגלים שישנם לא מעט מכחישי שואה שעושים לא מעט בכדי להפיץ את השקרים שלהם ולהסית אחרים כנגד העם היהודי. זהו מצב אבסורדי שיש לפעול כנגדו בכל הכוח. אם הדבר מטריד אתכם, תדאגו להמשיך בקריאת המאמר כמובן.

נלחמים במכחישי השואה

חשוב לשים לב שישנם לא מעט מכחישי שואה ברחבי העולם, ואלו הם אנשים שללא ספק משפיעים באופן שלילי במיוחד על דעת הקהל העולמית, וגורמים לכך שיותר ויותר אנשים מתחילים לחשוב שהשואה לא התרחשה בכלל. מדובר פה בנזקים עצומים שהקהילה היהודית ברחבי העולם נאלצת להתמודד איתה.

למרבה המזל יש מה לעשות, וכל יהודי שמכבד את המורשת שלו חייב לעשות כל שביכולתו בכדי להילחם בדעותיהם של מכחישי השואה. מלחמת ההסברה הזו יכולה לבוא לידי ביטוי בפתיחה של אתרי אינטרנט רלוונטיים, הפצה של תגובות נגד באתרים של מכחישי שואה ופעילות בשטח.פיתוח תוכנה - האקריו

עבר מצער שיש רק מה ללמוד ממנו

אין כבר מה לעשות עם כך שהשואה התרחשה, שכן הדבר כבר קרה, אבל מבחינתו של העם היהודי, עליו ללמוד מפרטי האירוע ולהבין שעליו לעשות כל מה שהוא יכול בכדי שהוא לא יקרה שוב. אם חשוב לכם להבטיח שמקרה מצער כמו השואה לא יתרחש בעתיד שוב לעם היהודי, פשוט תדאגו להפיץ את השקרים של מכחישי השואה ולהסביר היטב מדוע הם תוהים.

כיום ישנם לא מעט פעילים ברחבי העולם שפועלים להפצתה של כל האמת בנוגע לשואה. אם חשוב לכם להבטיח שכך הדבר יהיה, וכל העולם יוכל לדעת רק את האמת, ואת כל האמת שקשורה לשואה, גם אתם תוכלו להיות פעילים ולהביא לשינוי משמעותי בתפיסת העולם כולו את אירוע השואה.

השאר תגובה