יש לכם רעיון למאמר לבלוג שלכם? תכתבו אותו !

רישום חברה באינטרנט

כמה פעמים קרה לכם שהיה לכם רעיון טוב למאמר ולא כתבתם אותו ובדיוק הייתם עסוקים במשהו ורק מאוחר יותר הוא הופיע בזכרונכם (אם בכלל) אבל לא הייתם בטוחים שזה בדיוק מה שדמיינתם?

אני מניח שזה לא קרה הרבה אבל מספיק גם פעם פעמיים של להפסיד רעיון טוב בשביל להרגיש את הבאסה.

אם יש לכם רעיון טוב למאמר בבלוג, תכתבו אותו אצלכם במחשב או על דף נייר (מחשב זה כמובן גם פתקים בסמארטפון אם אתם בלי המחשב פתוח כרגע).

תכינו לכם מסמך באופיס ותקראו לו "רעיונות למאמרים" או למי ממכם שאוהבים לעבוד באנגלית "article ideas" ותשתדלו לכתוב בו כל רעיון טוב למאמר שרק זמין לכם ושאין לכם זמן לכתוב באותו הרגע.

מסמך "רעיונות למאמרים" לא צריך לכלול כלום חוץ מרשימה של רעיונות שיש לכם לכתיבה מאוחרת יותר. תוסיפו אליו כל רעיון כזה ותשתדלו להוסיף גם מה שכתבתם במקור חיצוני (כלומר מחוץ למחשב העבודה). זה כמובן נחמד לתעד זאת במסארטפון או בטאבלט אם אתם מעדיפים.

כמובן, שיטה זו טובה גם אם אתם עובדים עם כותב תוכן חיצוני ומזמינים ממנו מאמרים; כך תוכלו ליצור דף פשוט עם כותרות (טייטלים) בסיסיים לכל מאמר לפי הרעיון שלכם.

בכל מצב תמיד תשתדלו לכתוב רעיונות ולאגור אותם במקור העבודה העיקרי שלכם, גם רעיונות שנראים לכם חזקים מאד להרחבת העסק שלכם או להקמת עסק חדש אם ברצונכם לעשות זאת. זה פשוט בסבירות גבוהה יביא לכם עוד לקוחות.

עישו כן ותרוויחו.

 

השאר תגובה