מה זה מערכת ארגונית בינלאומית בטוחה?

בשנים האחרונות יותר ויותר מנהלי ארגונים מחפשים את הדרך לנהל רשת וירטואלית פנים ארגונית אשר תהיה בטוחה לשימוש, תוך יכולת לנהל קשרים בינלאומיים הדוקים, ללא פריצות לרשת ועם מינימום אבדן נתונים.
אחת מהמערכות שהפכו פופולאריות בתחום זה הינה מערכת mpls המאפשרת קיום קשרים בינלאומיים בין חברות וארגונים.
אבל מהי המערכת וכיצד היא מגנה על סביבת העבודה? כל התשובות בהמשך.

אז מהי מערכת mpls?

Mpls היא מערכת חדשה המבוססת על טכנולוגיה ייחודית המאפשרת נשיאת נתונים עבור רשתות פנים ארוגניות.
המערכת מתאימה לשלל חברות וארגונים המעוניינים ליהנות מרשת וירטואלית עולמית שדרשה ניתן לייצר קשרים בין ארגוניים טובים יותר. מערכת זאת ידועה ביכולות שלה לשאת נתוני תקשורת תוך  קבלת ממקסימום אבטחה, וזאת עם התבססות על תוויות נתיבים קצרים ולאו דווקא על כתבות רשת ארוכות. המערכת מאפשרת קישורים וירטואליים ומסייעת להפנות נתונים בצורה מאובטחת ונכונה בין העובדים בארגון ומחוצה לו.

למי mpls מתאימה?

מערכת מסוג זה מותאמת בעיקר לבעלי חברות וארגונים המעוניינים ברשת וירטואלית פרטית אשר נוצרת על ידי פרוטוקול ידוע ומתקדם. mpls היא רשת שניתן להטמיע ולר

כוש בעלויות אטרקטיביות תוך שניתן להתנסות חינם ביכולות של המערכת ולוודא כי היא מתאימה לארגון ולצרכים שלו.
אחת מהמטרות של מערכת זאת היא היכולת לייצר תקשורת בינלאומית בין ארגונים תוך שהמטרה היא להקים סניפים בייעודים בכל רחבי העולם שינותבו אל רשת מרכזית.
באמצעות המערכת נוצרת רשת ארגונית אשר באמצעותה ניתן ליהנות גם מאפליקציות וגם מקישורים מאובטחים ומגובים על ידי גיבוי בטכנולוגיית ענן.

ל mpls מגוון יתרונות ביניהם:
תקשורת טובה יותר – באמצעות הרשת ניתן לתקשר בקלות יתרה בין סניפים וארגונים.
שיתופי פעולה – באמצעות המערכת והרשת ניתן לבצע שיתופי פעולה חוצי גבולות!
חיבור – הרשת מאפשרת חיבור של ספקים מכל מקום בכל זמן.
הגנה – באמצעות Mpls ניתן להגן על המערכת וליהנות מגיבוי בכל מקום.
לסיכום, מערכת זאת יוצרת רשת ארגונית מוגברת ומשופרת, תוך שיפור ביצועי הארגון, קבלת יתרונות תשתית, יצירת מערכות שליטה ובקרה במערכות הארגון, חיבור מהירים לכל סניף, הקמת מערכי שירות במהירות, שיפור ביצועים והגנה מלאה על הסביבה הממוחשבת.

השאר תגובה