השוואה מדגמית בין הצעות לאחסון אתרים

אחסון אתרים

וויקס היא חברה ישראלית המציעה שירותי אחסון אתרים. וויקס נוסדה בשנת 2006 בישראל ומאז צמחה והפכה לאחת מן החברות המובילות בתחום, עם יותר מ 70 מיליון משתמשים מכל העולם. מניותיה נסחרות בבורסה בניו יורק וערכה מוערך היום בכ-1.27 מיליארד דולר.

אתר האחסון וויקס מציע למשתמש לפתוח אתר אינטרנט בחינם ולבנות אותו מאפס בעזרת עורך פשוט לשימוש. אחד היתרונות הבולטים של וויקס על פני מתחריה היא אופציית היצירה של חנות מקוונת, שגם היא בחינם. יתרון נוסף הוא יכולת ליצור גרסה לסמארטפון של אתר האינטרנט. שם האתר אותו יבחר המשתמש יהיה מלווה בסיומת WIX.COM.

אם המשתמש מעוניין באתר מקצועי יותר עם סיומת סטנדרטית בסוף שם האתר, וויקס מציעה מגוון חבילות בטווח מחירים שנע בין 8.5 ל-24.5 דולר בחודש, כאשר התשלום נעשה בדרך כלל לשנה. כל החבילות בטווח מחיר זה מציעות אתר נקי מפרסומות המארח נפח אחסון שבין 3 ל-20 GB, תלוי במחיר.

000WEBHOST.COM

החבילה החינמית שמציע אתר אחסון זה מבטיחה 2GB של נפח אחסון ו-20GB רוחב פס. לרשות המשתמש עומדת תמיכה ב-PHP,  MYSQLועוד, עורך אתרים ותוספות כמו אפשרות ליצור צ'אט או פורום. יתרה מזאת, ניתנת תמיכה לוורדפרס ועד חמישה חשבונות דואר אלקטרוני.

החבילות האחרות, שמחירן נע בין 4 ל-7 דולר בחודש, מציעות נפח אחסון ורוחב פס בלי הגבלה. חבילות אלה גם כוללות סיומת COM, גיבוי נתונים שבועי והחזר כספי אם תחליטו לעזוב תוך 30 יום. כמו כן המשתמש יקבל מספר לא מוגבל של חשבונות דואר אלקטרוני.

WEEBLY.COM

וויבלי הוא עורך אתרים נוח לשימוש, פשוט וידידותי, הכולל מגוון של תמונות ותבניות בהן אפשר להשתמש לצורך בניית וקידום האתר בגוגל. וויבלי גם מתאים את האתר לנייד. אולם אליה וקוץ בה: חיסרון בולט של אתר אחסון זה הוא העדר מנהל קבצים.

בתשלום שנע בין 8 ל-12 דולר לחודש במשך שנה אחת ניתן שם אתר בסגנון .COM חבילות אלו גם מציעות פתיחת חנות מקוונת באינטרנט, אולם כמות המוצרים שניתן למכור מוגבלת והתשלום יבוצע דרך האתר המארח שיגבה דמי תיווך בסך 3% משווי הקנייה.

חבילות שמחירן בין 25 ו-49 דולר לחודש מציעות את אותו השרות ללא דמי תיווך ותשלומים שיעברו ישירות דרך אתר המשתמש וללא הגבלה במספר המוצרים. בנוסף חבילת ה-49 דולר מציעה חמישה קמפיינים פרסומיים בחודש, כל אחד ל-500 תיבות דואר אלקטרוני.

השאר תגובה