איך אחסון אתרים משפיע על ביצועי אתר?

אחסון אתרים

אתר מקצועי נמדד בשני מצבים : מהירות הטעינה שלו, והזמינות שלו. ברגע ששני מצבים אלו קיימים, מדובר על אתר איכותי ומקצועי. ובכל זאת איך אפשר למדוד את זמינות האתר? בעזרת אחסון. אם האתר מתוחזק בעזרת חברת אחסון אתרים הפועלת לשמר ולאבטח את פעילותו התקינה של האתר כך זמינותו תהיה הרבה יותר גבוהה, נכון הדבר גם לגבי טעינת האתר. אם האתר מושתת על שרת מתאים כך הטעינה תהיה מהירה יותר.

 

קרוב לבית

אתר המושתת אל אחסון שנמצא קרוב מבחינה גיאוגרפית יהיה הרבה יותר יעיל ויעלה במהירות גבוהה יותר מאשר אתרים מרוחקים יותר , לצורך העניין אתרים מחו"ל. כאשר המיקום הגיאוגרפי הוא חלק בלתי נפרד מאחסון אתרים נכון , הוא יביא לתוצאות הרבה יותר גבוהות, וביצועי האתר ידברו בעד עצמם. רשת האחסון המושתתים על שרתים בארץ מעניקים בעיני גוגל (מנוע החיפוש הפופולארי ביותר) יתרון משמעותי בקידום האתר , כאשר גוגל רואה כי האתר הוא מקומי הוא יקדם אותו באופן אוטומטי וייתן לו עדיפות ראשונה.

 

עמידות השרת- משפיע על ביצוע האתר

כאשר השרת הוא עמיד ברמה גבוהה מאד הוא יכול להגיע ל99% בהחלט משפיע על ביצוע האתר. ברגע שלקוח או גולש מגיע לאתר שעולה בצורה איטית, או מופיעה לפניו הודעת שגיאה הרי הוא יעזוב במהירות את האתר, ולכן חשוב שהשרת יהיה עמיד וגם במידה ויש תקלה , דבר זה אינו משפיע על חווית הגולש והוא יכול לעלות ללא כל תקלה.

 

בחירת כתובת IP

נושא בחירת כתובת IP בהחלט חשוב לביצוע האתר איך? כאשר בוחרים כתובתIP   צריך שהכתובת תהיה ייחודית ולא תשב עם עוד שרתים על אותה כתובת, כך לא תהיה עדיפות לאתר והוא ידחק לדפים האחרונים במנועי החיפוש דבר שבהחלט יכול להשפיע לרעה על ביצועי האתר, יחד עם זאת חשוב מאד שבחירת הכתובת תהיה מתאימה מבחינת שם חיובי קליט ומתאים לשם העסק. חשוב שיהיה ערך לבחירת הכתובת , כך גוגל יקלוט את זה ויקדם באופן אוטומאטי את האתר.

קיים קשר הדוק בין בחירת אחסון אתרים לבין ביצועי האתר, חשוב מאד להתייעץ עם מומחים בתחום לפני שעושים פעילות כזו או אחרת. בסופו של דבר מדובר על אתר שעבדתם עליו לא מעט, אם זה מבחינת עיצוב, כתיבה , וקידום. אז חבל שלא לאחסן אותו בצורה מקצועית.

השאר תגובה