איך תמצאו מורה פרטי באינטרנט?

מציאת מורה פרטי

במקרים רבים אנו נזקקים לשירותיהם של מורים פרטיים, כאשר הילדים מתקשים לעמוד בקצב הלימודים ומגיעים להישגים נמוכים. קשה להאשים את הילדים, במצבה הנוכחי של מערכת החינוך, כאשר מצופפים בין 30 ל 40 תלמידים בכיתה, אין פלא שההישגים הם נמוכים.

לכל תלמיד יש את הפוטנציאל שלו את האישיות שלו וגם הבעיות הייחודיות לו. על מנת לחנך את הילדים יש צורך ביחס אישי לכל תלמיד – לא כולם מתקדמים באותו הקצב ולא לכולם מתאימה אותה שיטת לימוד. אך כמו שכבר אמרתי בהתחלה, במצבה הנוכחי של מערכת החינוך בארץ, המורים אינם מסוגלים להקדיש את מלוא תשומת הלב הראויה לכל תלמיד. כאשר תלמיד אינו מקבל את תשומת הלב הדרושה לו מתחילות הבעיות בלימודים. זוהי אחת הסיבות העיקריות לצורך במורים פרטיים עבור הילדים. בימינו ניתן בקלות למצוא מורה פרטי באינטרנט.

איך מוצאים מורה פרטי באינטרנט?

סטודנט מצטייןאתר Lessoons מאפשר לחפש בקלות מורה פרטי באינטרנט על פי התחום שבו מחפשים מורה פרטי ועל פי פילוח גיאוגרפי. נניח למשל שאני מחפש מורה פרטי לטריגונומטריה בגבעתיים אז אני צריך לרשום טריגונומטריה בשורת החיפוש ובשדה של היישוב לרשום גבעתיים. פשוט וקל ותוך שניות אני אקבל רשימה של מורים פרטיים לטריגונומטריה באזור גבעתיים. שימו לב שמדובר ברשימה של כל המורים באתר אחד! זה חוסך לכם זמן, אתם לא צריכים להתחיל לשאול חברים ומכרים ולחפש המלצות על מורים פרטיים. הכל במקום אחד, מאורגן ומסודר.

לחיפוש מורה פרטי באינטרנט ישנם יתרונות נוספים מעבר לקלות ולפשוטת של החיפוש. האתר מדרג את המורים או יותר נכון הגולשים מדרגים את המורים באמצעות האתר. כלומר לא תצטרכו להתחיל לשאול אנשים על המלצות, באתר תוכלו לראות את הדירוג של כל מורה ואת ההמלצות של הלקוחות הקודמים. ככה גם מובטח לכם שכל מורה יתאמץ לתת לכם את השירות הטוב ביותר על מנת לקבל דירוג טוב באתר.

מלבד הדירוג האתר גם מראה לכם את רמת המחירים של המורה ומאפשר לכם לתקשר אתו באמצעות האתר. שימו לב שמוקבל לתת תעריף שונה לשיעור בבית המורה ולשיעור פרטי אצלכם בבית. ההבדלים יכולים להגיע לכעשרים אחוז הבדל במחיר. מורים רבים מוכנים ללכת לקראתכם במחיר במידה ואתם רוכשים מספר שיעורים.

האתר גם מאפשר לכם לקבל מעט חומר רקע על המורה על מנת שתרגישו יותר בנוח. אתם יכולים לקבל פרטים לגבי ההשכלה של המורה ומוסדות הלימוד בהם הוא למד. זהו מידע מאוד שימושי כאשר מחפשים מורה פרטי באינטרנט.

 

 

 

השאר תגובה