תוספים לוורדפרס

איך לעשות כסף באיביי

מה התוצאה של מבחן הכדאיות והתועלת בתחום בניית אתרים? מערכת וורדפרס. מערכת זו המבוססת על קוד פתוח המאפשר ניהול חופשי שלה, העשרתה באין- ספור תבניות ועיצובים מבלי לשנות את התוכן (אשר תמיד מומלץ להעשירו ובכל לספק לגולשים ערך מוסף וחוויית גלישה, ובעיקר- להגביר את הסיכוי להפוך אותם מגולשים ללקוחות).

סטודיו שיווק באינטרנט מעסיק בעלי מקצוע בתחום בניית אתרים וקידומים בכלל והבקיאים, מאומנים ומיומנים בתחום בניית אתרים בוורדפרס בפרט.

תוספים חשובים לשדרוג האתר ולהגברת האפקט השיווקי שלו

עשרות אלפי תוספים להעשרת האתר, להגברת האפקטיביות והתועלת שלו ולהפיכתו למנוע ולמנוף שיווקי עצמתי מוצעים לבוני האתרים ולבעליהם- רובם בחינם, חלקם בתשלום. התוספים לוורדפרס הופכים את המערכת למהירה, לגמישה וליעילה יותר.

ריכזנו כאן עבורכם, לנוחותכם, תוספים חשובים ומשמעותיים לקידום האתר. במגוון נושאים:

  • התוסף הפופולארי ביותר, שבשנת 2016, שטרם הגענו למחציתה, בלבד שהורידו אותו יותר ממיליון משתמשים הוא התוסף היעיל ביותר לקידום אתרים: All in One SEO Pack. הוא יוצר אופטימיזציה מצוינת, מאפשר חיבור אל גוגל אנליטיקס וקבלת דיווחים, הוספת קוד, כותרות ותיאור עמוד, פילטרים ומניפולציות של תגיות ועוד. חשיבותו העצומה נובעת, בין השאר, מהחיבור המעולה שלו לאתרי מסחר. התקנת התוסף אינה מחייבת ידיעת הקוד. התוסף מבצע את כל הפעולות בעצמו.
  • תוסף גיבוי משובח : VaultPress. מיותר להדגיש את חשיבות הגיבויים והתלות בהם. לכם תוסף אוטומטי, חזק ואמין מאפשר לגבות חומרים חשובים ולדעת שהחומר יישמר.
  • תוסף המשפר באופן משמעותי את מהירות הביצועים של האתר WP- Rocket.
  • תוסף הדחיסה המעולה GZIP Compression. הגולש מקבל מידע מדויק כמה אחוזים נחסכו בגודל האתר, העשויים להגיע עד ל 85% .
  • תוסף האופטימיזציה הטוב ביותר: WP-Optimize. מדובר בתוסף שמבצע בין השאר ניקוי יסודי ומקיף של מסד הנתונים באתר וורדפרס  – WP Optimize באופן אוטומטי.
  • תוסף האבטחה השימושי והבטוח ביותר: Wordfence Security. התוסף מבצע מעקב שוטף, סריקה יסודית, איתור תקלות. הוא מגן על האתר בפני פורצים, רוגלות ותוכנות העלולות לגרום נזקים בלתי הפיכים.

תוספים נוספים שתופסים ומשפיעים על איכות האתר ומהירות ביצועיו

תוספים שונים נוספים מקלים על הגולשים ליצור קשר ולקלוט לידים, ליצור טפסים, בדיקת פוסטים ותגובות, זיהוי קישורים שבורים הפוגעים במיקומי החיפוש שהגולשים עורכים ותיקונם על פי הצורך, תוסף לדחיסת תמונות באופן היעיל ביותר תוך שמירה על איכותם,  תוסף המשדרג ומשפר את חוויית הקריאה ואף מעודד שיתף ברשתות החברתיות, תוסף המאיץ את ביצועי האתר.

סטודיו שיווק באינטרנט מעמיד לרשותכם את הטובים באנשי המקצוע בתחום בניית אתרי וורדפרס. לאחר אפיון והגדרת צרכים ודרישות – כמו גם תיאום ציפיות- יכולו המומחים להציע ולהמליץ לכם, בין השאר, על תוספים חשובים שעשויים להזניק את האתר שלכם אל המקומות הראשונים בעמוד הראשון של גוגל ובכך להפוך אותו למנוע ולמנוף שיווקי עצמתי ואפקטיבי.

השאר תגובה