לפני הזמנת אחסון אתר וורדפרס – מה כדאי לברר?

אם יש לכם אתר וורדפרס ואתם רוצים לאחסן אותו בחברה טובה, חשוב שתבררו כמה דברים חשובים אודות שירותי האחסון, וזאת עוד לפני שאתם מפקידים את האתר שלכם בידיה של חברת האחסון. אז מה צריך לבדוק לפני אחסון אתר וורדפרס? כמה אלמנטים מומלצים לבדיקה בהמשך.

בשנים האחרונות אתרי וורדפרס הפכו לפופולאריים וזאת משום שהן מותאמים לשפה העברית והאנגלית, הם קלים לתפעול, קל להעלות בהם תכנים ותמונות, תוך שרוב התבניות לבניית אתר וורדפרס הינם חינמיות.

בשל כך, כיום קמות יותר חברות לאחסון אתרי וורדפרס, שמבטיחות לכם את האחסון הטוב ביותר עבור האתר שלכם.

אבל כיצד בוחרים?

קלות השימוש – שימו לב כי האתר שלכם יהיה מאוחסן במערכת קלה לשימוש ותפעול.

זמינות שרתים – כאשר אתם מאחסנים אתר וורדפרס, אתם חייבים שהשרתים יהיו זמינים בכל זמן על מנת לדאוג שהאתר שלכם יהיה באוויר. בחרו בחברה שהשרתים שלה זמינים ב 99 אחוז מהזמן.

ניהול אתר בצורה נוחה  – וודאו כי אתם יכולים לנהל את האתר שלכם בקלות באמצעות אחסון נוח ויעיל.

תמיכה – כאשר האתר שלכם אינו זמין הדבר הראשון שאתם זקוקים לו הוא תמיכה מחברת אחסון האתרים. לשם כך חשוב שלחברה יהיו שירותי תמיכה הזמינים 24 שעות 7 ימים בשבוע.

בסיס נתונים ללא הגבלה – וודאו כי החברה יכולה להעניק לאתר שלכם בסיסי נתונים לא מוגבלים.

גיבוי – בימים של התקפות וירטואליות על אתרים, חשוב שהאתר שלכם יהיה מגובה. חברון אחסון אתרים מעולות יאפשרו גיבוי של האתר שלכם בכל יום.

העברת האתר ללא תשלום – אם האתר שלכם מאוחסן בחברה ספציפית ואתם רוצים להעביר אותו לאחסון אתרים המיועד לאתרי וורד פרס, חשוב שתמצאו חברה שיכולה להעביר לכם את האתר בקלות וללא תשלום.

לסיכום, בשל הנפוצות וקלות השימוש באתרי וורדפרס, ניתן ליהנות מתחרות בין חברות האחסון וקבלת חבילות אחסון אטרקטיביות יותר.

עם זאת חשוב לשים לב גם לאיכותה של החברה, ובכך לבחור חברת אחסון מושלמת עבור האתר שלכם, וטוב תעשו אם תפנו כבר עכשיו לחברת Jetpress המציעה שרתי אחסון יציבים וחזקים לאתר הוורדפרס שלכם.

אולי יעניין אותך גם:

 תוספים לוורדפרס
 פיתוח אתרים בוורדפרס

 

השאר תגובה