מכשירים טכנולוגיים כחלק מתנאי העבודה

סמארטפונים

לעשות ראיונות עבודה לאנשים כדי לנסות לבחור את צוות העובדים שלכם זה לא דבר מורכב מידי, אך מה שכן קשה זה לדעת מהן הזכויות של העובדים שלכם. מעבר לכך שכאשר העובדות שלכם תהיינה בהיריון יגיעו להן לא מעט הקלות וזכויות, כדאי גם לזכור את חיי היום יום ואת התנאים שהעובדים מצפים להם. זה לא משנה אם אתם מחליטים לקנות להם מכשירים כמו iphone 4s או שאתם רוצים לקנות מחשבים ניידים לכל עובד, כי בכל מקרה כדאי להתייחס לנקודה הזאת. הטכנולוגיה, כמו מכוניות החברה שתיתנו לעובדים להשתמש בהן, זה חלק מהתנאים שכולם מצפים להם ולכן לא כדאי לוותר על כך אם אתם רוצים שהעובדים יהיו מרוצים.

יתרונות המכשור הטכנולוגי מבחינת המעסיק

בין אם תבחרו בסופו של דבר לקנות לכל עובד מכשיר כמו iphone 4s ובין אם תעדיפו לקנות לכל אחד מיני אייפד, אתם תראו שיש למכשירים האלה יתרונות לא רק מבחינת העובדים. אומנם מבחינת העובדים מדובר על טכנולוגיה שהם יכולים ליהנות ממנה מבלי שהם ישקיעו בה כסף בעצמם, אך מבחינת המעסיק היתרון הוא זמינות גבוהה יותר. אם לעובדים שלכם היו מחשבים וטלפונים רק בעבודה סביר להניח שאחרי שעות העבודה לא הייתם יכולים ליצור עימם קשר. לעומת זאת, כשלכל אחד יש את הטלפון הכי חכם שיש זה ברור שהם תמיד יהיו זמינים עבורכם.

קניית מכשירים בצורה מרוכזת

כקונים הרבה מכשירים טכנולוגיים, בין אם זה טלפונים חכמים ובין אם זה מכשירים אחרים, אפשר ליהנות ממחירים נוחים יותר. לכן כדאי לכם תחילה לדעת לכמה מכשירים אתם זקוקים ורק אח"כ כדאי יהיה לבדוק איפה משתלם לקנות אותם כי אתם תראו שתקבלו הנחות משמעותיות.

 

תגובה אחת

  1. אורטל שינסקי ב- פברואר 25, 2015 בשעה 10:07 am

    קיבלתי מהעבודה סמסונג S4, טלפון מצויין

השאר תגובה