אפליקציות פופולאריות

פיתוח אפליקציות

אנדרואיד משתלטת לאיטה על שוק הסמארטפונים ומפתחי האפליקציות לאנדרואיד משתוללים. כמעט בכול רגע נתון מתעדכנות אפליקציות לאנדרואיד וכול אפליקציה חדשה סוערת יותר, מעניינת יותר ומשוכללת יותר מקודמתה. הכול על שלוש האפליקציות החמות ביותר לאנדרואיד במאמר הבא.

TOP 3: על האפליקציות החמות ביותר לאנדרואיד

1)      אפליקציית U Live: אם אתם סטודנטים בכול מוסד לימודי שהוא ואתם רציניים, אחראים ומעוניינים להפעק את המרב מהתקופה האקדמית, אפליקציה זו עשויה בהחלט להיות רלוונטית עבורכם. אפליקציית U Live תאפשר לכם לקבל עדכונים "בזמן אמת" על הנעשה במסדרונות המוסד האקדמי שבו אתם לומדים. שביתת מרצים, הפגנה מתוכננת, ישיבת הנהלה או סגירה זמנית של אחד משערי הכניסה למוסד- באמצעות אפליקציה זו, ספק אם יהיו התרחשויות במוסד הלימודים שלכם שתפספסו.

2)      אפליקצית פנס לאנדרואיד: את הולכת בסמטה חשוכה, מדמיינת שמישהו עוקב אחרייך, מתחילה להריץ בראשך את התסריט שעתיד להתרחש במקרה ש… וחושבת לעצמך: "אם רק היה לי פנס…". באמצעות אפליקציית פנס לאנדרואיד, שהופכת את מכשיר הסמארטפון למכשיר שמאיר, תוכלי להרגיש קצת יותר בטוחה ומוגנת, גם כאשר את נאלצת לצעוד לבדך בשעת לילה מאוחרת במקומות לא כל כך סימפטיים.

3)      אפליקציית Jorte:  אפליקציה זו עשויה לתת מענה למסודרים שבינינו, לאלו שהלו"ז שלהם "מתוקתק", מאורגן, קבוע מראש ואינו נתון לשינויים. אפליקציית Jorte מהווה יומן ולוח שנה גם יחד, והיא מאפשרת לראות את לוח הזמנים המתוכנן לשבוע ולחודש הקרוב, כמו גם לסמן בצבע אדום את הפעילויות החשובות ביותר בלו"ז. לחילופין, תוכנה זו יכולה להתאים גם לאלו שלא ניחנו ביכולות גבוהות של סדר וארגון , שדברים פשוט פורחים להם מהראש או במילים אחרות, אלו שמציאות חייהם תמיד נמצאת בבלאגן והם היו שמחים לעשות בו קצת סדר. תיעוד סדר היום והלו"ז השבועי במכשיר האנדרואיד היא נוחה ומזמינה מאוד ויש בה כדי לאפשר אפילו לבלגניסט הגדול ביותר, למצוא פינה קטנה של סדר.

האפליקציות לא קופאות לעולם על שמריהן!

יש להניח כי האפליקציות המתוארת לעיל הנחשבות כיום למבוקשות מאוד, יוחלפו בהקדם על-ידי אפליקציות חדשות, אטרקטיביות ומקוריות יותר. בעולם הסמארטפונים, האפליקציות לא קופאות על השמרים. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא פעולה המתרחשת כול הזמן, מה שכנראה מהווה הסבר מניח את הדעת לכך שאפליקציות לאנדרואיד מציפות את האנדרואיד מרקט מבית היוצר של גוגל. מתכנת האחראי על בניית אפליקציה לאנדרואיד שהיא יצירתית, יוצאת דופן, מסקרנת ומבוקשת, יוכל ליהנות מרווחים יפים שהם תוצר של התשלום שנדרשים צרכני האנדרואיד לשלם בעבור הורדה של אפליקציות.

 

השאר תגובה