מה הקשר בין ההשקעות שלך בבורסה ובין מכשיר נייד חכם?

סמארטפונים

אם גם אתה עסוק בשנים האחרונות בהשקעות חוזרות ונשנות בבורסה, אתה בוודאי מבין את החשיבות של המיידיות בכל הנושא הזה. לא אחת קורה שאנשים מפסידים הרבה מאוד כסף רק בגלל שהם לא מכרו או קנו בזמן, ומשמעות הדברים היא שעליך להיות כל הזמן מחובר לאינטרנט ונתוני הבורסה. אומנם זה נכון שבמהלך יום העבודה אתה נמצא רוב הזמן מול המחשב ויכול ליהנות כך מחיבור מושלם, אך מה קורה בזמנים שאתה לא במשרד? האם זה אומר שעליך לפספס הזדמנויות טובות להשקעות? כמובן שלא! בעידן המודרני של ימינו אתה יכול לקנות לך לעצמך טלפון חכם, בין אם זה גלקסי 5 ובין אם זה כל מכשיר אחר, וכך תוכל להישאר תמיד מחובר ולהמשיך לבצע עסקאות חכמות מכל מקום ובכל עת.

מכשיר שנוח לגלוש בו

בין אם הפעולה העיקרית שאתה רוצה לעשות בעזרת הנייד היא השקעות בבורסה ובין אם אתה רוצה להשתמש בו גם כדי לראות סרטים, לשמוע מוזיקה או לתקשר עם אנשים, כדאי יהיה לבדוק מה בדיוק אתה קונה. לא לכל אחד יהיה נוח לגלוש מכל מכשיר ולכן לפני שאתה קונה גלקסי 5, אייפון 6 או מכשירים אחרים כדאי יהיה לבדוק לגביהם את כל הנתונים שצריך. אם אפשר כדאי גם להחזיק את המכשיר ביד ולבדוק שהוא מתאים לך אפילו מבחינת הגודל והמשקל, שכן אתה עתיד לקחת אותו לכל מקום.

מכשיר משומש

נמאס לך לשלם על טלפונים ניידים מחירים מופקעים?רוצה לחסוך כמה שרק אפשר? אם כך, כדאי יהיה לקחת בחשבון גם את האפשרות של קניית מכשיר משומש. פעמים רבות זה יוצא יותר זול ובהחלט מומלץ לבדוק את האפשרות הזאת.

 

תגובה אחת

  1. אמירה ב- אפריל 21, 2016 בשעה 8:50 am

    עוד מכשיר שאני מאוד מרוצה ממנו הוא lg g4 . ממליצה בחום!

השאר תגובה