ענן בינלאומי

חברת אינטרנט בינת, יחד עם החברה האמריקאית  aryaka פיתחו רשת MPLS בינלאומית שמאפשרת לינק שמשדך בין אתרים בעולם לבין אתרים בארץ בכמה שעות ספורות. התשתית העדכנית הזו מספקת יתרונות של  תשתית –  mpls alternatives יחד עם איתנות רשת גבוהה, שיבטיחו ביצועים של יישומים, גוף שליטה ובקרה מובנים שמעניקים אינפורמציה על פעילות כל יישום ברשת באופן שלם, וקישור מהיר לכל שיותר ענן שקיימים או שצפויים להיות, תמיכה ותשלום ב Burst  בלי שום מחויבות מראש לרוחב פס גדול  והקמה של שירות בשעות להבדיל מכמה חודשים.

הענן הבינלאומי mpls alternatives  מובנה מלקט של תקשורת  Point of Presence)) במקומות שונים בעולם המועדפים על גבי איכויות הרשת, סמיכות ללקוח, סיקור גאוגרפי ולינק לעוד אתרים. הרשת שמגיעה מאתרים אלו הינה הטובה ביותר באמינותה, בביצועים שלה ובכל יכולות השדרוג.

שרות  mpls alternatives

עם שרות זה יכולות עכשיו גם חברות רבות מישראל להיעזר וליהנות מאותו השירות של Aryaka  שיש לו תמיכה בשפה העברית ויש לו גיבוי של נתונים שורות משלים של אינטרנט בינת.  

  • מהימנות ב- 99.999%
  • בטיחות גבוהה- משמע שאם ובמידה ואתר אחד קורס, אזי אתרים אחרים יינטלו את מקומו וכל התעבורה לא נפגמת. זאת הסיבה שהשרות שמספק Aryaka  הינו אמין ביותר והוא מובטח באמצעות איכות שירות, ובעל גיבוי תמידי על ידי חוזי
  • מנגנון האצה של ביצועי Aryaka 
    כל אתר של Aryaka מכיל בתוכו גוף ייחודי בעל ביצועי האצה שמכילות דחיקה של אינפורמציה, שיפור ביצועי מערכת של פרוטוקולים שכוללים HTTP, CIFS, MAPI, FTP וכדומה.
    פועל יוצא- הקטנה של המתנה באופן דרסטי (latency) וביצוע ברמות LAN על הרשת של- WAN.

השאר תגובה