השוואת ספקי טלוויזיה רב ערוצית

ספקי טלוויזיה

אחרי שנים שבהן שלט בישראל ערוץ טלוויזיה אחד עם 100 אחוזי רייטינג, נפתחו בשני העשורים האחרונים עשרות ערוצים שמציעים מגוון תכנים בתחומים שונים – בידור, אקטואליה, מוזיקה, ילדים, ספורט, בישול ועוד.

חברות תקשורת שונות מציעות מגוון חבילות ערוצים שיתאימו לבני המשפחה, אבל רבים מוצאים עצמם מתלבטים בין הספקיות השונות, מנסים להחליט אילו תכנים מתאימים להם יותר, מה הן החבילות הנכונות וכמה בדיוק זה אמור לעלות להם. אם אתם מקבלים כיום שירות מחברת תקשורת מסוימת אבל אתם רוצים לבדוק אפשרויות לשינוי החבילות או המבצעים הקיימים שלכם, או שאתם שוקלים לעבור לחברה אחרת, חשוב שתכירו היטב את החבילות ואת המבצעים שיש לכל אחת מהחברות הללו להציע.

חברות התקשורת בישראל

הטלוויזיה הרב-ערוצית בישראל מורכבת משתי הספקיות המוכרות, הוט ויס, אשר כל אחת מהן מציעה שיטת שידור אחרת (דיגיטלית או אנלוגית) וגם תכנים מעט שונים, כך שחברה אחת מציעה יותר תכנים ישראלים בעוד האחרת תציע דווקא תכנים זרים וסדרות אמריקאיות. הבדלים נוספים יכולים להירשם ברמת הרכב החבילות השונות וכמובן, ברמת המחירים. חברת תקשורת נוספת היא סלקום, שמציעה את שירות סלקום טי.וי. אשר מעמיד בפני הלקוחות מספר ערוצים המשדרים תכנים שונים וערוצי VOD בדומה לשתי החברות הגדולות. שלוש החברות הללו עומדות מול האפשרות הרביעית, שהיא שידורי עידן פלוס, ממיר שמאפשר צפייה במספר ערוצים מוגדר: ערוץ 1, ערוץ 22, ערוץ 10 וכן ערוצי החינוכית והכנסת, וקליטה של שידורי רדיו מתחנות שונות.

לפני שבוחרים חברת תקשורת

רגע לפני שאתם חותמים על קבלת שירות מספקית שירותי טלוויזיה מסוימת, חשוב שתלמדו לעומק מה מציעה כל חברה במסגרת השירותים שלה, אילו חבילות ערוצים מעניינות אתכם ורלוונטיות עבורכם ועבור בני הבית, איזה סוג ממיר מתאים (למשל, יש חברות שמציעות ממיר מקליט מתוחכם או מכשיר בסיסי וזול יותר) וכמובן – אילו מבצעים מתאימים לכם. אל תשכחו להתייחס לנתונים נוספים כמו מספר החדרים שבהם נדרשים שידורי הטלוויזיה, וסוגי התכנים שמעניינים כל אחד ואחת מבני המשפחה. כעת, כשאתם מגובשים על חבילות מתאימות, תוכלו לבצע השוואת מחירים והשוואה בין הספקיות השונות. עם ההבנה איזו חברה תספק לכם את השירות הדרוש ואת התכנים המעניינים, תוכלו גם לקבוע האם המבצעים שהוצעו לכם אכן מתאימים ומשתלמים. בדיקת המחיר צריכה להתבצע לאחר השוואת החבילות המוצעות, שכן מחיר מוזל אשר כולל רק ערוצי בסיס איננו בר השוואה למחיר גבוה שכולל 2 או 3 חבילות…

השאר תגובה