וידאו קונפרנס: כבר לא צריך לרוץ בין חדרי הישיבות

וידאו קונפרנס

מה היו עושים עובדי חברות ובעלי עסקים מלפני הופעת הטכנולוגיה החדשנית כדי להיפגש מכל קצוות תבל? עורכים כנסים מיוחדים ומחכים במשך חודשים ואולי אף שנה שלמה כדי להיפגש. היום, בזכות טכנולוגיית וידאו קונפרנס, אין צורך לחכות. כל שיש לעשות הוא לפתוח את המחשב ולהתחיל בישיבה מכל מקום שתבחרו.

וידאו קונפרנס – מה זה אומר בעצם?

זה אומר שאינכם צריכים לקום מהכיסא כדי לפגוש קולגות מעבר לים. הטכנולוגיה של וידאו קונפרנס כוללת מגוון רחב של מאפיינים:

  • קיימת אפשרות לערוך שיחת וידאו לא רק דרך המחשב הנייח, אלא גם דרך המחשב הנייד או הטאבלט.
  • איכות גבוהה: שיחות ועידה בווידאו נערכות באיכות של Full HD.
  • שולטים בשיחה – הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לשלוט במספר הנוכחית הנמצאים בשיחה, להשתיק את השיחה, להכניס או להוציא משתתפים.
  • תקשורת בטוחה – שיחות ועידה משוכללות כוללות אמצעי אבטחה טובים, על מנת לוודא שאיש לא מאזין לשיחה מלבד אלה שבאמת צריכים להשתתף בה.
  • המחיר – מחירן של טכנולוגיות שיחות ועידה משתנה בהתאם לסוג הטכנולוגיה ומספר המאפיינים שלה. על כל פנים, אם אתם נוהגים לבצע שיחות ועידה רבות, חשוב לרכוש מערכת איכותית.

האם וידאו קונפרנס יכול להחליף ישיבות פיסיות?

האיכות הגבוהה של טכנולוגיית וידאו קונפרנס מספקת את כל התנאים ליצירת קשר עין עם משתתפים רבים ולניהול דיונים משמעותיים: שיחות וידאו ברזולוציה גבוהה, עוצמת שמע טובה ועוד. כך שאם יש לכם כמה סניפים הפזורים ברחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום, אינכם מוכרחים לכנס פגישה בסניף המרכזי בכל חודש, או אם אתם מנהלים סניפם גם בחוץ לארץ ורוצים לדעת מה קורה שם בכל עת. כמובן, טוב לערוך אירועים עסקיים מדי תקופה כדי להיפגש פנים מול פנים, להחליף חוויות ולאפשר מינגלינג עסקי כמו שצריך.

השאר תגובה