מערכות ראש אלחוטיות

תקשורת לעסקים

בימים בהם רוב התקשורת מתבצעת דרך הטלפון או דרך רשת האינטרנט, היום כל עסק שמנהל מערך תקשורת כזה או אחר, זקוק למערכות ראש אלחוטיות. הרי כל עסק, גם עסקים שמקיימים את פעילותם דרך האינטרנט כמו למשל חנויות וירטואליות, מנהלים במקביל שירות לקוחות אותו מנהלים כמובן אנשים. עוד מידע ניתן למצוא באתר טלפון תקשורת.

בנוסף, בכל ארגון, עסק או מפעל יש מחלקות שירות, מחלקות תמיכה, מחלקת הנהלת חשבונות ו/או מחלקת מכירות. בכדי שהשירות אותו מספקים האנשים לקהל לקוחותנו יהיה איכותי, על אותם אנשי שירות להרגיש בנוח ואחת הדרכים לספק להם את אותה נוחות אופטימלית הינה באמצעות מערכות ראש אלחוטיות.

אז מהן למעשה אותן מערכות ראש אלחוטיות?

למעשה, מדובר בסוג של מכשיר אלקטרוני אלחוטי, אותו קל ופשוט לתפעל שמאפשר להעביר ולקבל מסרים משני צידי הקו. יש מערכות ראש המותאמות לאוזן אחת וכאלה המולבשות לשתי האוזניים וכל מערכת מאופיינת בקשת רחבה של תכונות הפונות לקהל יעד הפועל בסביבת עבודה מסוימת. לדוגמא, קיימות מערכות ראש אלחוטיות, המתאימות לאנשים הפועלים בסביבה רועשת כמו למשל במוקדי מכירות גדולים, יש מערכות שמתאימות לעובדים שמבצעים עבודה משרדית וכו׳.

מהם היתרונות שבשימוש מערכות ראש אלחוטיות?

  1. את אותן מערכות ייחודיות ניתן לחבר לכל סוגי הטלפונים בעזרת חיבור מתאים.
  2. במקום להחזיק כל היום את השפורפרת, פשוט מניחים את האוזנייה שבמערכת על האוזן ומשוחחים. שינוי זה הוכח כמקטין משמעותית כאבי צוואר וכאבי עמוד שדרה. הרי במקום לתפוס את השפורפרת בין הצוואר לכתפיים, פעולה שמעלה את העומס, אנו משחררים את הצוואר ויכולים לדבר בחופשיות.
  3. באמצעות מערכות ראש אלחוטיות, ניתן לבצע עוד פעולות תוך כדי השיחה, מה שלמעשה מעלה את התפוקה של העובד וחוסך לנו המעסיקים וגם לעובדים שלנו זמן יקר.
  4. מערכות הראש הדיגיטליות נוחות, קלות ופשוטות לתפעול.
  5. כאשר העובד מצויד במערכת שכזו, אוטומטית השירות שהוא נותן ללקוח שמשוחח עימו בצד השני הרבה יותר איכותי ויעיל. איש שירות הלקוחות קשוב לצורכי הלקוח, מה שגם מקצר את זמן השיחה ומאפשר לאותו עובד לענות ליותר לקוחות ביום ואף לקצר את זמני ההמתנה.
  6. המערכת כוללת סינון רעשי רקע מה שלמעשה מעלה באופן ניכר את איכות השיחה.

לסיכום, אנו חיים בסביבת עבודה מתקדמת, דיגיטלית וממוחשבת מה שלגמרי מחייב אותנו להתאים את ההתנהלות השוטפת שלנו בסביבת העבודה לאותם מאפיינים. התייעצו עם העובדים שלכם לגבי מערכת הראש האלחוטית שתתאים לצרכים שלהם, שכן בסופו של דברים עובדים מרוצים זה מה שכולנו רוצים.

 

השאר תגובה