הדברים שכדאי להתעדכן בהם בזמן הקורונה

טבלאות שכר עדכניות

משבר הקורונה העולמי הוא בהחלט לא משהו שמישהו יכול היה לצפות. זה הפתיע את העולם, וגרם לתמותה של אזרחים בקרב לא מעט ארצות. אף אחד לא דמיין שבשנת 2020 העולם יתמודד עם מגפה שכזו, מגפה שתשפיע באופן ניכר על החיים השגרתיים ועל המשק העולמי. אם אתם מעדיפים שלא להיחשף לחדשות לכל אורך היום, אך כן מעוניינים להישאר מעודכנים, ריכזנו בעבורכם את הדברים החשובים ביותר שיש להתעדכן לגביהם במהלך המשבר:

מחפשים עבודה?

המשבר הוביל ליותר ממיליון אזרחים מובטלים בישראל, וזה בהחלט נתון מאוד מדאיג. בשל כך, יש לא מעט ישראלים שמחפשים עבודה בימים הללו, במגוון רחב של תחומים. אם אתם מגיעים מהעולם הטכנולוגי, תוכלו לבדוק טבלאות שכר עדכניות של עולם הייטק, אך קחו בחשבון שהמשק חווה משבר כלכלי, ולכן ציפיות השכר עשויות להשתנות בהתאם.

אם אתם חותמים אבטלה, כדאי לוודא באתר של ביטוח לאומי ולשכת התעסוקה שכל המסמכים התקבלו כראוי, וכי אתם מקבלים את הקצבה שמגיע לכם.

הנחיות חדשות: יש או אין סגר?

אחת לכמה ימים אנחנו עדים להנחיות חדשות בנוגע למצב. במהלך הפסח הרשויות הודיעו על סגר כמעט מלא ברחבי הארץ, לרבות הגבלת התנועה. בימים האחרונים ישנן הנחיות חדשות, כשההנחיות הללו עשויות להשתנות מידי יום (המרחק שניתן להתרחק מן הבית, החנויות שנפתחות מחדש וכו') – לכן יש להישאר מעודכנים על מנת לדעת מהן ההנחיות החדשות בכל רגע נתון (לא רק כדי להימנע מדוח משטרתי, אלא גם כדי לשמור על בריאותכם).

מסלוליהם של חולי הקורונה

בכל פעם שמתגלה חולה קורונה חדש, משרד הבריאות מעדכן את המסלול שלו מהרגע שבו נדבק בנגיף. למעשה, כל מי שבא עמו במגע או שהה באותם מקומות באותו הזמן שבו הוא שהה – מחויב להיכנס לבידוד. אבל איך יודעים? פשוט מתעדכנים! באתר משרד הבריאות תמצאו את מלוא המידע הנחוץ, ותוכלו להתעדכן במסלוליהם של חולי הקורונה השונים.

 

כבר כמה חודשים שהעולם מתמודד עם משבר הקורונה, וזה בהחלט לא פשוט. חשוב להישאר מעודכנים בכל ההנחיות החדשות, ולו כדי שתוכלו לשמור על בריאותכם ולנהל את חייכם בהתאם.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרסום עסקים אונליין
כל עסק רוצה ליהנות מצמיחה, מהתפתחות, משיווק נרחב יותר וכתוצאה מכל זה כמובן הגדלת הרווחים בפועל. בעבר...
קרא עוד »
אוק 15, 2019
מהו תמלול משפטי?
לפני שנדבר על תמלול משפטי, מהו בכלל תמלול? תמלול הוא תיעוד כתוב של שיחה. ניתן להשתמש בתמליל בהקשרים...
קרא עוד »
יול 29, 2022
חברת שיווק באינטרנט – איך היא יכולה לשרת אותנו?
כשאנחנו מבקשים להקים אתר אינטרנט לצורך כזה או אחר, אין זה מספיק רק שנעלה אותו לאוויר, נעדכן בו תכנים...
קרא עוד »
פבר 20, 2021