רעננה כמקור להזדמנויות נדל"ן והיוזמה של אמיר יקותיאל

רעננה שקפאה על שמריה בימיו של ראש העיר הקודם, מגלה ניצוצות של חזרה לימי הפאר עם ראש העיר הנוכחי זאב בילסקי.

אחד הפרויקטים המסקרנים ביותר ברעננה בתקופה האחרונה הוא פרויקט העסקים והמסחר של היזם אמיר יקותיאל מהוד השרון. כנראה שמשהו טוב עובר על העיר השרונית שדי נמנמה בשנים האחרונות. עדות נוספת לכך היא הרכישה של חברת טבע שקנתה שטח באזור התעשייה בעיר. חברות ענק הפשירו את "יחסיהן עם העיר" והם שמות את פעמיהן לרעננה. נכון, מחירי הדיור עדיין בשמיים וגם עתודות הבנייה לא ממש שוקקות, אבל כאשר מסתכלים על התמונה הכוללת רואים שהחזרה של זאב בילסקי לעיר גורמת לה רק טוב.

משלוש תצא אחת

כאשר מסתכלים על תנופת הנדל"ן ברעננה חייבים להביט גם על שתי אחיותיה כפר סבא והוד השרון שבשנים האחרונות לא טמנו את ידן בצלחת בכל הקשור להתחדשות עירונית ותנופת בנייה. בכפר סבא כמובן מדובר על כפר סבא הירוקה, שקבעה סטנדרטים חדשים בכל הקשור לבנייה ירוקה (כיום אגב מתחילים לשווק את השכונה החדשה, כפר סבא הירוקה 2, שמנסה לשחזר את סיפור ההתחלה של אותה שכונה) הוד השרון בכלל עברה מהפך של ממש בכל הנושא של בניית מגדלים. אוכלוסיית העיר יותר מהכפילה את עצמה, וכיום היא מובילה את השרון ובכלל את מדינת ישראל בכל הקשור להתחלות בנייה. לתווך הזה נכנסה כעת כאמור גם רעננה, שבשנים האחרונות בשל מספר רעיונות לא מוצלחים של העירייה ברשות נחום חופרי, התקבעה כעיר אשר שנותיה הזוהרות מאחוריה. אלא שרצונו של ראש העיר המיתולוגי זאביק בילסקי לחזור לעיר בה משל ביד רמה, הפכה את הקערה על פיה. לפני שנתיים ניצח בילסקי את חופרי בצורה מזהירה וחזר להנהיג את העיר. השנתיים הראשונות היו קשות ונועדו בעיקר לסתום את בורות של קודמו. אלא שכיום מתחילים לראות רוח חדשה בעיר.

המשכיות מהוד השרון

פרויקט הביזנס סנטר אותו מקדם היזם אמיר יקותיאל הוא המשך ישיר להצלחה הפנומנלית של הפרויקט הזהה של הקבוצה בהוד השרון. שם, הביזנס סנטר שמורכב משטחי מסחר ומשרדים כבר מכר את החלק הארי שלו. למעשה אי אפשר לרכוש יותר משרדים במקום. מדובר במודל שהגה כאמור אמיר יקותיאל ובו בעלי משרדים שהיו רגילים לעמוד מדי בוקר בפקקים בדרך למשרדים שלהם בתל אביב, מוותרים על הזכות המפוקפקת הזו, שהייתה מנת חלקם גם בשעת החזרה מהעבודה. למעשה הפרויקט מקרב את המשרד הביתה, וזה בדיוק מה שקורה בפרויקט הזהה ברעננה, שם בעלי עסקים, תושבי רעננה שהיו רגילים מדי בוקר להמתין זמן רב בדרך לעבודה יוכלו בעוד זמן לא רב לחסוך זאת ולעבוד קרוב לבית. אבל רעננה אינה האפיזודה האחרונה של הביזנס סנטרים שמאיימים לשטוף את הארץ בטרנד חדש ואופנתי.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים למובייל – למה זה חשוב?
הרבה אנשים ועסקים מעוניינים לדעת עד כמה זה משנה אם הם ידחו את ההחלטה של בניית אתרים למובייל, שכן יש...
קרא עוד »
מאי 06, 2015
קידום באינסטגרם – האם זה מתאים לכל אחד?
אחת השאלות שבעלי עסקים ובעלי מקצוע שואלים את עצמם לא פעם היא, האם הם צריכים להשקיע בתהליך של קידום...
קרא עוד »
פבר 10, 2022
בניית אתרים לעסקים בעיצוב אישי
אל תתנו לעסק שלכם להישאר מאחור ותתחילו לחשוב כבר עכשיו איך הייתם רוצים לראות את האתר שלו. אתם רק...
קרא עוד »
אוג 10, 2021