מספר שני ללא סים – כל מה שצריך לדעת 

בתור בעלי עסקים אין מי שלא מכיר את החשיבות הגדולה כל כך שיש לשמירה על קשר עם לקוחות. אלא שלא פעם, אנחנו רוצים ליצור קשר דרך מנגנון שלא יאפשר לאותם לקוחות 'לשגע אותנו', ליצור איתנו קשר כשאנחנו לא מעוניינים בכך ועוד, לכן, יש לנו היום את הפיתרון הטוב ביותר ליצירה של קשר דרך מנגנון שלא מפקיר את הפרטים האישיים שלנו למי שאנחנו לא היינו רוצים שיכירו אותנו כך מקרוב. לשיטה הזו קוראים: 'מספר שני לא סים'. כלומר, אמצעי דרכו אנחנו יכולים ליצור קשר כאילו היה לנו מספר אחר אבל בלי לרכוש טלפון אחר, יתרה מזאת, אנחנו יכולים לקבל את כל השיחות ואת האינטרקציה המלאה עם הלקוח דרך הטלפון הנייד שיש לכל אחד מאיתנו בכיס. 

כל מקרה דורש ביצוע קצת אחר 

כאמור, כמו דברים רבים אחרים, נדמה כאילו מדובר על מערכת פשוטה וקלה לתפעול. האמת היא שזה באמת נכון, ההבדל הקטן הוא שבמקרה הזה אנחנו צריכים לקחת בחשבון את העובדה כי מספר שני ללא סים צריך בכל פעם להתאים לצרכים קצת שונים. יש פער בין מספר טלפון שצריך להיות רלוונטי תמיד עבור עסקים קטנים או במקרה של ניהול קשרים עם אמיתים לעבודה על בסיס יום יומי ובין מקרים בהם ניתן להיעזר במספר שיכול 'להיעלם' בתוך תקופת זמן קצרה. 

לא רק זה, אלא שכל תוכנה המותקנת על הטלפון האישי עלולה לגרור בעיות, מטבע הדברים. בדיוק בגלל זה אנחנו כאן. אנחנו מגיעים עם טכנולוגיה מתקדמת וכלים שיאפשרו גם לכם לקבל את המענה המלא מההתחלה ועד הסוף בהתאם לצרכים שלכם. 

אל תהססו, דברו איתנו עוד היום. למידע בנושא וואצאפ עסקי

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התקנת בית חכם: מי מתקין בתים חכמים?
התקנת בית חכם כרוכה בשילוב מכשירים, מערכות וטכנולוגיות שונות ליצירת סביבת מגורים מחוברת ואוטומטית....
קרא עוד »
ספט 21, 2023
מה צריך לדעת על שיווק באינטרנט?
חוויתם פעם כיצד זה מרגיש לקום בבוקר ולקבל הודעות במייל כי מכרתם את המוצר שלכם ב-4 מדינות שונות, בזמן...
קרא עוד »
דצמ 05, 2014
האם כל עסק צריך בניית אתר אינטרנט?
אפשר לחלק את סוגי העסקים לשלוש קבוצות. יש את העסקים שעם כניסתן של חברות בניית האתרים והתפתחותה של...
קרא עוד »
נוב 18, 2015