מה מומלץ שתכלול פעילות odt לנוער?

כאשר בוחרים פעילות ODT יש לשים דגש על התאמה מיטבית של התכנית למי שאמור להשתתף וליהנות בה. וכל כך למה? כי הכותרת הזו של פעילות  ODT כוללת בתוכה סוגים שונים של פעילויות. וזאת לפי רמת המשתתפים, תחומי העניין שלהם, ההיכרות ביניהם ועוד. כאשר מדובר על פעילות לנוער – חשוב להתאים את הפעילות בצורה מושלמת על מנת לגרום להם ליהנות מהפעילות ולשתף פעולה עם המפעילים.

 

נוער – אתגר של ממש

בני נוער מורגלים לרוב בפעילויות ובתוכניות לרוב. מסיבה זו אי אפשר להפעיל אותם בפעילות ברמה בסיסית. אלא כאן יש חשיבות עליונה בהפעלה שכולה אתגר. הרבה עניין, המון אווירה ואם אפשר קצב וגיוון. רק כך ניתן לגרום להם להתעניין בפעילות ולשתף פעולה במלוא הקצב, ההתעניינות והמוטיבציה. אמנם מפעילי  ODT  מקצועיים אמורים להיות מודעים לכך. אך מן הראוי לציין כאשר מזמינים פעילות לנוער כי אנחנו מעוניינים במפעיל מקצועי ומתאים לבני נוער, וכן בהפעלה ייעודית שתאפשר לבני הנוער ליהנות ולהפיק את מלוא התועלת מההפעלה.

 

מטרה, תועלת ואמצעים

כדי להצליח באמת בהפעלה חשוב לנו להגדיר לעצמנו וכן למפעיל מהי המטרה של ההפעלה. כמו כן יש להגדיר מהי התועלת העיקרית ואילו אמצעים עומדים לרשותנו. ככל שאנחנו ממוקדים וברורים בצורך, במאפייני הקבוצה ובמה שאנחנו רוצים להשיג – יש לנו סיכויים טובים יותר להצליח בכך. כי כאשר נבחר פעילות  ODT  לנוער בשימת לב ומתוך הבנה, יש סיכוי טוב יותר שהמפעילים יצליחו לערוך הפעלת  ODT נעימה ומוצלחת. כזו שתהנה את בני הקבוצה במהלך הפעילות, ויחד עם זאת תהדק קשרים, תקנה כישורים ומיומנויות ותעזור לנו לרתום את הפעילות הנוכחית להשגת הישגים חברתיים, קוגניטיביים ולימודיים שיעמדו לצידם של כל אחד מהמשתפים גם הלאה.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב לאתרים – מקצוע מצוין שיש להתאים לרוח הזמן
עיצוב אתרים, ממש כמו האינטרנט עצמו, הוא תחום דינאמי שמשנה את פניו ואת צרכיו כל העת. בכל זמן נתון מבקשים...
קרא עוד »
מאי 21, 2016
למה כדאי לבנות אתר מבוסס ג'ומלה – היתרונות
מעוניינים להקים אתר? עליכם להשקיע מחשבה בלתי מבוטלת בפלטפורמה עליה יתבסס ההיבט החשוב מאד של ניהול...
קרא עוד »
אוג 24, 2016
ECM
תחום ניהול תוכן ארגוני, או ECM בראשי תיבות, התפתח בצורה עצומה בשנים האחרונות. הסיבה לעלייה המאסיבית...
קרא עוד »
דצמ 23, 2016