עובדים מהבית: 4 דרכים להעסיק את הילדים

להעסיק את הילדים

הורים רבים עברו במהלך השנים לעבוד מהבית. בין אם מדובר באימהות שבחרו באופציה זו על מנת שיוכלו לטפל בילדים בצורה יותר אדוקה ובין אם מדובר באבות שמצאו משרות שמאפשרות להם להיות הרבה יותר זמן בבית, להיות מעורבים בטיפול בילדים ובדברים אחרים בבית ובמשפחה. בזמן שההורים עובדים מהבית, עליהם למצוא דרכים כיצד להעסיק את הילדים על מנת שהם לא יפריעו להם.

פתרונות כיצד להעסיק את הילדים בזמן שההורים עובדים

פעילויות יצירה

ניתן למצוא מגוון רחב של פעילויות יצירה שיכולות להעסיק את הילדים במשך שעות ארוכות, מבלי שההורים יצטרכו להיות איתם. למשל, אפשר לעשות יצירה עם I CLAY. חומרים פשוטים שיכולים להתאים לכל ילד.

תרגילי חשבון, קריאה דרך המחשב

בזמן שההורים עובדים, אפשר להפנות את הילדים למחשב, אך במקום שהם ישחקו או יצפו בסדרות, אזי שאפשר להציע להם תוכנות ייחודיות שמאפשרות להם ללמוד לקרוא, לכתוב, לבצע תרגילים בחשבון או אפילו משחקים שיכולים לעזור להם לפתח מיומנויות שונות, כמו נניח מיומנויות זיכרון.

מטפלת/בני משפחה

אומנם זה מחייב לפנות אל גורם נוסף שיהיה עם הילדים, אך זו בהחלט דרך טובה להעסיק אותם. למשל, אם הילד נמצא עם סבא וסבתא או עם מטפלת והם דואגים כבר להעסיק אותו בדרכים שונות, זה יכול לחסוך הרבה טרחה בזמן העבודה. כך גם אפשר להיות רגועים שהילדים נמצאים בידיים טובות.

מסכים

אומנם הורים רבים מנסים למזער כמה שניתן את משך הזמן שהילדים מבלים מול המסכים, אך אפשר לחלק את הזמן בצורה מעט שונה. למשל, בזמן שההורים עובדים הילדים יהיו עם המסכים, ולאחר מכן הם לא יקבלו זמן להיות איתם. אפשר לשים לילד סרט או משחק והוא ייהנה מהם במשך כמה שעות טובות.

כידוע, לאחרונה בתקופת הקורונה, הרבה מאוד הורים התנסו בעבודה מהבית, בזמן זה הם יכלו לבחון אופציות שונות כיצד להעסיק את הילדים, כאשר חלקם היו צריכים ללמוד בעזרת למידה מרחוק, אך עבור ילדים קטנים יותר, היה צריך למצוא פתרונות כיצד להעסיק אותם בזמן הזה.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למי מתאימה מערכת CRM?
המאמר באדיבות  ליד מנג'ר מערכת CRM זו מערכת ממוחשבת, בתוכנה או בענן, שנועדה לייעל את ההתנהלות של העסק...
קרא עוד »
פבר 10, 2021
בונים בית מאפס: דברים שכדאי לדעת!
בניית בית חדש, היא תמיד דבר מרגש, תמיד דבר מעניין וייחודי. אנחנו לא עושים את זה כל יום, אנחנו משקיעים...
קרא עוד »
מרץ 08, 2020
קניית לייקים באינסטגרם
שיווק באינסטגרם הפך כבר ממזמן לאחד מהערוצים הפופולריים ביותר עבור בעלי עסקים אך לא רק. אנשים רבים...
קרא עוד »
אפר 20, 2022