איך לבחור לוח זכוכית מחיק?

ראשית, שקול את סוג המשטח שאתה צריך. המשטחים הנפוצים ביותר הם עץ וזכוכית. עץ עדיף בדרך כלל למחיקה קבועה יותר, בעוד שזכוכית עדיף למחיקה קלה.

לאחר מכן, שקול את גודל הלוח. לוח גדול יותר ייתן לכם יותר מקום לעבוד עם הידיים ולוח קטן יותר יהיה קל יותר לסחוב. אם אתם מחפשים לוח מחיק שיוכל ללכת אתכם לכל מקום, אז בחרו בלוח קטן שהוא נייד וקל לארוז בתיק או בתיק גב.

למה משמש לוח מחיק?

לרוב, לוחות מחקים משמשים לכתיבה. אבל הם יכולים לשמש גם לציור, ציור ופרויקטים יצירתיים אחרים. הם גם נהדרים ללמד תלמידים כיצד למחוק את הטעויות שלהם.

כאשר אתם בוחרים לוח מחק, חשוב לקחת בחשבון את גודל הלוח וכן כמה מקום יש לכם בכיתה או במשרד. כדאי לחשוב גם על איזה סוג חומר תרצו להשתמש בו – נייר או לוח לבן.

לוחות מחקים מגיעים בגדלים ובחומרים שונים כמו נייר ועץ. ניתן להשתמש בהם עם טושים למחיקה יבשה או טושים למחיקה רטובה, בהתאם להעדפה ולתקציב שלך.

מה הם היתרונות המרכזיים בלוח זכוכית מחיק?

לוח זכוכית מחיק הוא כלי המשמש מגוון רחב של אנשים. מורים ומורות, מרצים, מנהלי עבודה, ניתן להציג עליהם גם מצגות, לכתוב עליהם עם טושים מחיקים ובעיקר תזכורות.

חלק מהחברות מספקות לעובדיהן לוח ומחק כחלק מהציוד המשרדי שלהן. זה מקל עליהם לכתוב את כל המשימות, רעיונות ודגשים כאשר הם עושים בזמן העבודה על פרויקטים. חיבור מאמר, או כל משימה יצירתית אחרת. לוח זכוכית מחיק מגיע בצבע שקוף או בגוונים שחור, לבן ואף צבעוני. עליו ניתן למחוק מידע במהירות ולכתוב מחדש שוב ושוב. לוחות אלו משמשים לרוב מורים בכיתות, מקדמי עסקים חדשים, מעצבי מוצרים תעשייתיים וכדומה.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה כדאי להזמין אוכל לבעלי חיים באינטרנט?
כל מי שברשותו בעל חיים יודע כי חיות מחמד מהוות חלק מהמשפחה שלנו. ככאלה, אנו דואגים לכל צרכיהן – בין אם...
קרא עוד »
אפר 11, 2016
פרסום או קידום בגוגל כל מה שצריך לדעת
אדם המחפש היום שירות או מוצר פונה דבר ראשון למנוע החיפוש של גוגל ומציג שאלה או ביטוי. כתגובה, אותו אדם...
קרא עוד »
מאי 23, 2019
3 סיבות שהעסק שלך צריך מוצר אחסון כמו Reduxio Storage
אם יש לכם בעסק, בארגון או בחברה, מידע רגיש חשוב וחיוני שחייב להישמר במערכות ממוחשבות  - חשוב שתכירו את...
קרא עוד »
נוב 10, 2017