שחזור מידע – המידע שלכם ממש לא אבוד

יש רגע מפחיד, שלא לומר מבעית, הרגע הזה בו אתם מבינים שמחקתם מידע חיוני מהמחשב או הכונן שלכם, מידע שאתם פשוט לא יכולים לאבד. זה קורה לעיתים לגמרי בטעות, ולעיתים אפילו בלי שאתם יודעים. לפעמים מחקתם והתחרטתם, ולפעמים פשוט קרתה תקלה. זה הרגע שבעלי הניסיון לוקחים נשימה, ונזכרים שיש דבר כזה: שחזור מידע.

מי שמתעסק בעולם המחשבים והמידע הרבה שנים יודע זאת, ולכן לרוב רמת הסטרס שמתעוררת במקרים אלו נמוכה מזו שיחווה האדם הממוצע, שכרגע מחק בטעות את העותק היחיד של הספר שהוא עובד עליו כבר שנתיים, או את כל ההגשות של התלמידים שלו שהוא אמור לבדוק. אז גם אתם יכולים להתחיל להירגע.

100% שחזור מידע

100% זה מספר גדול, אפילו גדול מאוד, משהו שהרבה אנשים מתקשים לעכל. שחזור מידע מקצועי יכול להוביל אתכם מרעד בברכיים לרעידות של התרגשות ושמחה, כשתגלו שמרבית המידע שלכם, אם לא כולו, שוחזר בהצלחה.

מומחים בשחזור מידע יודעים את העבודה, ולכן יכולים להציע לכם תנאים מאוד ברורים והוגנים על העבודה שלהם, כגון:

  • אם השחזור לא הצליח – לא תשלמו על העבודה
  • שחזור באחוזי הצלחה של בין 97%-100%
  • חוות דעת מקצועית ללא עלות או התחייבות
  • שחזור מכל מכשיר –  דיסק קשיח, דיסק און קי, כרטיסי זיכרון וכיו"ב

השחזורים הנפוצים ביותר

אנשים פרטיים לרוב זקוקים לשחזור כאשר מדובר בתמונות משפחתיות, ווידיאו, או כל מיני כתובים שלהם. בשנים האחרונות ישנה עליה בשחזורים על רקע אובדן גיבוי של מידע הקשור לארנקים של מטבעות קריפטוגרפיים (כמו ביטקוין או אתריום), ועוד שחזורים אחרים.

בעולם המקצועי, שחזורי מידע יכולים להיות מאגרי גדולים וחיוניים לתפקוד חברות ענק, או שחזורים של קוד שנכתב במשך שעות, ימים או חודשים ונעלם בין רגע עקב תקלה, טעות אנוש, או כוח טבע הרסני. בכל המקרים, בעולם הפרטי והמסחרי, השחזור נעשה בידיים נאמנות ומקצועיות, של מומחים שמשתמשים בטכנולוגיה שמאפשרת שחזור מידע ברמה ובאיכות שלא הייתה נגישה לנו עד העשור האחרון.

השאר תגובה