כמה זמן לוקח שחזור כונן קשיח?

תארו לעצמכם כי שמרתם מידע חשוב מאד על המחשב וכעבור זמן מה הוא נמחק ולא נותר זכר למידע. זה יכול לקרות וזה אפילו קרה. אל דאגה היום הטכנולוגיה הרבה יותר מתקדמת וחכמה מאי פעם וניתן לבצע שחזור של כל המידע שהלך לאיבוד. איך עושים זאת? וכמה זמן זה לוקח שחזור כונן קשיח?

כיבוי מחשב

מידע חשוב נמחק מהמחשב בין אם במזיד או בשוגג? ברגעים קריטיים אלו צריך לפעול באופן מיידי ולכבות את המחשב ואף להוציא אותו מהחשמל. לאחר מכן רשמו את שמות הקבצים שאבדו – כמה שאתם יכולים לזכור.

כמה זמן משחזרים מידע אבוד?

אם החלטתם לעשות זאת בעצמכם יכול להיות שזמן השחזור יהיה ארוך יותר, משום שמדובר תחילה בהורדת תוכנה והתקנתה על המחשב ולאחר מכן זמן עבודה של השחזור עצמו. אבל במידה ומדובר בגורם מקצועי וטכנאי מומחה זמן השחזור יכול לקחת בין יומיים לשלושה , ובמקרים מורכבים יותר עד שבוע ימים לשחזור כל המידע.

טיפול בדיסק קשיח – עדינות

אחד הסודות הגדולים ביותר בתחום שחזור מידע מלבד ידע ומקצועיות הוא העדינות בתחום ומה זה אומר? הדיסק הקשיח מורכב מהמון רכיבים קטנים ועדינים שכל שריטה, מכה הכי קטנה יכולה לגרום נזק משמעותי יותר ולכן בתחום הזה העדינות היא חשובה מאד ויש לפעול כך. פתיחת כונן קשיח צריכה להתבצע ברמת ניקיון גבוהה ובחדר נקי לחלוטין מאבק (כן אבק יכול להזיק לשחזור הכונן).

להגיע אל מעבדה מקצועית

כדי להשיב את הקבצים האבודים והחשובים שלכם, כדאי מאד ששחזור כונן קשיח יתבצע ע"י בעלי מקצוע מומחים בתחום. כך תךהיו סמוכים ובטוחים שהמידע או רוב המידע ישוב אליכם. טיפול בעזרת טכנאי מקצועי בתחום יידע בדיוק כיצד לגשת למקרה ולשחזר את המידע בהצלחה. לעיתים כאשר מתעסקים יותר מידי עם ניסיון שחזור מי שאינו בקיא בתחום יכול להוות נזק רב יותר. ולכן במקרים אלו עדיף לפנות לטכנאים מומחים בתחום.

טיפ חשוב וכדאי לשמור אותו למקרה הצורך זה תמיד לגבות את המידע במחשב האישי שלכם, אין לדעת מה יכול להיות או לקרות ולכן גיבוי מידע נותן לכם עוגן ובטחון גדול יותר שהמידע החשוב שלכם שנמצא על המחשב יישאר לטווח ארוך ולא ייעלם בין לילה.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חברה לעיצוב אתרים – איך תדעו שמדובר בחברה מקצועית
בעידן הדיגיטלי של היום, אתר אינטרנט משמש כפנים של עסק וממלא תפקיד מרכזי בהצלחתו. כדי ליצור נוכחות...
קרא עוד »
יול 30, 2023
כרטיס ביקור דיגיטלי
כולנו יודעים שכרטיס ביקור הוא הרושם הראשוני של חברה. זהו פיסת המידע החשובה ביותר שאתם מציגים בפני...
קרא עוד »
יול 17, 2022
בניית אתר לעסק
אתרי אינטרנט עסקיים חשובים ביותר עבור העולם המודרני. הם עמוד השדרה של חברה ומשמשים למשיכת לקוחות...
קרא עוד »
יונ 16, 2022