מסכי הקרנה

מסכי הקרנה הם אחת הדרכים הפופולריות ביותר לצפות בסרטים ובתוכניות טלוויזיה. הם מאפשרים למשתמשים לצפות בתכנים על מסך גדול מהחיים מרחוק.

מסכי הקרנה הם סוג של מסך המקרין תמונה על קיר, תקרה או משטח אחר. מסכי ההקרנה הנפוצים ביותר הם מסכים ממשטח לבן אשר ניתן להקרין עליהם בקלות עם מקרן. הם נמצאים בבתים ובמשרדים כמו גם בתיאטראות מסחריים ובתי קולנוע.

מסכי הקרנה הם גם דרך מצוינת להראות לקהל שלכם מה יש לכם בראש ולתת להם תחושה של איך ייראה המוצר הסופי. זה יכול להיות מועיל במיוחד כשמדובר במצגות והדרכות.

אתם יכולים להשתמש במסכי הקרנה כדרך לגרום לקהל שלכם להיות מעורב במצגת או באימון על ידי שאילת שאלות או מתן משימות שהם צריכים להשלים במהלך המצגת או הפגישה.

מה ניתן להקרין על המסך?

מקרנים משמשים במשחקי מחשב וווידאו, כמו גם במצגות, סרטים ויישומי בידור אחרים.

מקרנים משמשים להצגת תמונות על מסך שניתן לראות על ידי הקהל. הם יכולים לשמש גם להצגת סרטונים או תמונות על הקיר. מקרנים יכולים להקרין במצב הקרנה קדמית או אחורית.

טכנולוגיית ההקרנה משמשת בדרכים רבות ושונות. ניתן להשתמש בו כדי להקרין סרט על המסך, להציג מצגת PowerPoint, או אפילו להציג את המפה של המיקום שלכם. 

כמן כן מסכי הקרנה משמשים בלא מעט אירועים וכנסים, ויש להם שימושים רבים במגזר העסקי והפרטי.

סוגי מסכים

כיום ניתן למצוא בשוק לא מעט מסכי הקרנה. אך החוכמה היא לבחור את המסך הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם, להלן כמה מהסוגים הנפוצים שיש בשוק.

  • מסך הקרנה ידני – זהו מסך הקרנה פופולרי ביותר, ניתן לתלות אותו בכל מקום ובסוף השימוש ניתן לסגור אותו ולאחסן אותו במחסן. מסך זה כמעט ואינו תופס מקום כאשר הוא מגולגל. ניתן לתלות מסך הקרנה על עץ, על עמוד או על הקיר והלוח.
  • מסך הקרנה חשמלי – מסך הקרנה חשמלי מגיע עם מנוע. זהו מסך פופולרי בעיקר בכיתות לימוד ואולמות אירועים או הרצאות. למסך זה יש כפתור הפעלה שמוריד ומעלה את המסך כאשר לוחצים עליו. מסך זה בדרך כלל מחובר לתקרה.
  • מסך הקרנה עם חצובה – זהו מסך שמתחבר לחצובה ופופולרי בעיקר אצל צלמים.

    >למידע ורכישה בקרו באתר ציוד משרדי פרינטר דיל

השאר תגובה