בניית אפליקציה לעסק – כי עולם המסחר עובר למובייל

עולם המסחר של מחר יעבור ללא ספק מאתרי האינטרנט למובייל. רובינו מוצאים את עצמנו עושים שימוש שעות רבות משך היום בסמארטפון שבכיס ולמעשה זהו המחשב שלנו ההולך אתנו לכל מקום. עסק שאינו מתאים את האתר שלו למובייל הוא עסק שעלול למצוא את עצמו ביום מן הימים מפגר מאחור כאשר המתחרים משיגים אותו בגדול.

משקיעים באפליקציות ונהנים מעסק מוצלח.

עולם המסחר של היום שונה לגמרי מעולם המסחר שהיה לפני שנים לא רבות. כיום אנחנו מוצאים כי רוב רובם של הלקוחות שלנו מחפשים אותנו באינטרנט ומשם הם למעשה מבצעים את הרכישות. אך עם הזמן שחולף, כאשר כולנו מחזיקים בכיס גם את הסמארטפון אנחנו מוצאים את עצמנו מתעסקים עם הסמארטפון והרבה פחות עם המחשב. מה שאומר שרק אתרים המתאימים למובייל אלו הם אתרים אשר אליהם אנחנו למעשה מצליחים להגיע ולהם העתיד הכלכלי המצליח.

בניית אפליקציה לעסק – כדי להישאר על המפה

עסק המעוניין להישאר על המפה האינטרנטית חייב היום להתאים את האתר שלו לגלישה במובייל. מה שאומר שעליהם לבנות אפליקציה אשר היא זו שתאפשר ללקוחות שלהם להמשיך ולבקר באתר ולבצע בו רכישות.

רק עסק כזה יוכל למעשה ליהנות מחשיפה מקסימלית של העסק מול הלקוחות הפוטנציאליים כמו גם הלקוחות הקיימים.

אפליקציה טובה לעסק

האפליקציה טובה לעסק מעוד בסיבות מעבר לחשיפה ולאפשרות הגלישה הקיימים בה.

  • אמינות – האפליקציה משדרת אמינות. לקוח הפוגש עסק שהשקיע בבניית אפליקציה מתייחס אל העסק ביתר רצינות ומעריך אותו כיוקרתי וממותג, היות והאפליקציה מוכרת לנו מהחברות הגדולות והמבוססות במשק. בד"כ לקוח לא יחשוב פעמיים בטרם ישאיר את פרטי האשראי שלו באתר כזה כי אתר כזה יצליח לרכוש את אמונו כבר מהרגע הראשון.
  • שיווק – השיווק של האתר ושל העסק נעשה באופן קל ומהיר הרבה יותר כאשר ישנה האפליקציה. לקוחות רבים מוצאים את עצמם משתפים חברים במידע ובתכנים תוך כדי שהם מעבירים גם את האפליקציה הלאה. מה שבעצם אומר – שיווק שממשיך הלאה והלאה מבלי כל טרחה מצד בעל העסק.

אז מכל הסיבות שבעולם, לפני כל הליך של פרסום בדרך כלשהי – הטוב ביותר הוא לפתח אפליקציה לעסק.

השאר תגובה