הרבלייף

כמעט כל אחד שמע על חברת ”הרבלייף”. אין זה מפתיע, שכן הרבלייף היא אחת החברות העולמיות הגדולות והמובילות בתעשיית תוספי התזונה, הטיפוח האישי והבריאות.

מה זה הרבלייף?

חברת אלוורה הרבלייף הינה חברה ותיקה שמבוססת בפלורידה, ארה”ב. היא הוקמה על ידי רופא ומרצה לשעבר בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת קליפורניה שהרגיש שהמוצרים הקיימים בשוק לא טובים מספיק ומלאים בכימיקלים ובמטרה להביא לעולם מוצרים שיסייעו ויתרמו לבריאותם של אנשים רבים. חברת הרבלייף קיימת כבר למעלה מ-50 שנה, והתחילה מחברה קטנה וצנועה שבהמשך גדלה לחברת ענק שהשפיעה רבות על חייהם של אנשים בכל רחבי העולם.

לחברה יש מעל ל-2000 מוצרים שונים ומגוונים בשלל תחומים, הכוללים ויטמינים, מינרלים, מוצרי הרזייה, מוצרי קוסמטיקה וטיפוח אישי, כמו גם מוצרים לאחזקת וניקיון הבית.

המותג "הרבלייף" הינו חברת שיווק רב שכבתי (MLM) מפורסמת אשר קיימת מזה עשרות שנים. חברת הרבלייף זכתה להצלחה רבה עם המוצרים הרבים שהיא משווקת והחברה גדלה והפכה לאחת מחברות השיווק הרב-שכבתי הגדולות בעולם. המשמעות הינה שישנם מפיצים רבים שניתן לרכוש דרכם את שלל המוצרים הבריאים, מה שהופך אותם לנגישים עבורכם הרבה יותר, בכל מקום שבו תהיו.

מוצרי הרבלייף

להרבלייף לקוחות חוזרים ונאמנים שרוכשים את מוצריה מזה שנים רבות. לקוחות אלה מעידים שמוצרי החברה שינו את חייהם לטובה וסייעו להם רבות. החברה מוכרת מוצרים בריאים, איכותיים ומועילים המבוססים בעיקר על חומרים טבעיים ואיכותיים מעולם הצומח.

רבים מלקוחות החברה מעידים כי הם בוחרים בה מכיוון שיש להם מודעות לאורח חיים בריא ומונע מחלות, ומוצרי החברה בהחלט מספקים זאת.

להרבלייף ישנם לקוחות רבים בכל רחבי העולם והם נמצאים בין היתר במדינות באירופה, אסיה, באוסטרליה ובארה”ב. חברת הרבלייף נכללה ברשימת החברות המצליחות והרווחיות ביותר של מגזין פורבס.

השאר תגובה