קורא כרטיסים חכמים לזיהוי עובדים

קורא כרטיסים חכמים

לא פעם אנחנו יכולים לראות בסרטי אקשן, מתח או דרמה, כיצד גורמים מסוימים מנסים להשיג כרטיסי זיהוי של עובדים, במטרה לגנוב את זהותם המקצועית ולהיכנס אל תוך המקום בו הם עובדים ולעשות בו כרצונם.

הכרטיס אותו מבקשים אנשים אלו להשיג, במרמה או בכל דרך אחרת, הרי שהוא כרטיס הכניסה למקום העבודה וכן לחדרים ספציפיים בו. כיום בכל עסק כמעט, יש כרטיס חכם אותו מחזיק העובד ודרכו הוא יכול להיכנס אל המבנה ולהירשם כמי שהגיע אל מקום העבודה, וכך השעות שלו מתחילות להירשם. בסוף החודש, הרישום של השעות יקבע מה יהיה שכרו של העובד.

לשם הפעלת הכרטיס יש להשתמש בקורא כרטיסים חכמים לזיהוי עובדים. מדובר בקורא מיוחד אשר מאפשר לראות את נתוני העובד ולזהות אותו. הקורא מחובר אל מחשב בעסק ובכך אפשר לראות, מתי העובד הגיע למקום, מתי הוא נכנס, מתי הוא התחיל לעבוד וכדומה. כמו כן, המכשיר מאפשר לבעלי המקום ומנהליו, לראות מתי העובד עזב את המקום.

החשיבות של קורא כרטיסים חכמים הוא מהותי, מאחר וזו הדרך הטובה ביותר, האמינה והבטוחה ביותר שקיימת בשביל להבטיח ספירת שעות של עובדים וזו הדרך הנכונה לקבוע מה יהיה שכרו של העובד. יתרה מזו, קורא כרטיסים חכמים והכרטיס עצמו, מהווה כלי אבטחתי ייחודי להגנה מפני כניסה של אנשים זרים למקום. הרי ברור שכל מי שאין לו כרטיס חכם, לא יכול להיכנס ככה סתם לעסק.

כאמור, כיום כרטיסים חכמים מהווים גם כרטיס כניסה לחדרים ספציפיים במבנה, בין אם זה מחסנים ובין אם זה חדרים אחרים. בדרך כלל מדובר על מחסנים, מעבדות או חדרים שיש בהם ציוד וחומר יקר אשר בעלי המקום לא רוצים שאנשים שאינם מורשים ייכנסו לשם, גם בשביל שלא ישתמשו בציוד ללא אישור והכשרה, וגם בשביל למנוע מצב שגורמים מתוך מקום העבודה ינסו לגנוב את הציוד.

כך רק מי שיש לו כרטיס חכם יכול להיכנס אל תוך אותם חדרים, אחרי שהוא מעביר את הכרטיס, אשר ניתן לזיהוי על ידי המכונה.

 

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכות ראש אלחוטיות
בימים בהם רוב התקשורת מתבצעת דרך הטלפון או דרך רשת האינטרנט, היום כל עסק שמנהל מערך תקשורת כזה או אחר,...
קרא עוד »
ינו 18, 2016
כמה עולה לבנות אתר לבד?
בנייה של אתר אינטרנט באופן עצמאי לרוב תעלה בין עשרות למאות שקלים, וזאת כאשר הדבר יהיה תלוי בסוג...
קרא עוד »
יול 29, 2019
תמונות בתשלום או בחינם?
אתם חושבים כיצד תוכלו לקדם את אתר האינטרנט שלכם ואיך הוא יוכל להיראות טוב יותר? אם כך, כדאי שתדעו...
קרא עוד »
נוב 03, 2016