בניית אתרים באינטרנט – טיפים חשובים שכדאי לדעת

בניית אתרים

בתחילת שנות ה-2000 בעלי עסקים עוד היו סקפטיים לגבי הצורך בבניית אתרים באינטרנט לחברה. אלה שהקדימו, השקיעו ובנו אתרי אינטרנט (שאז עלו הרבה יותר מהיום) ותחזקו היטב את האתר שלהם עד היום סביר להניח ומובילים את התוצאות בגוגל לביטויים שונים בתחום שלהם (או לכל הפחות בין הבולטים והראשונים בתוצאות). בין אם אתם משדרגים את האתר שלכם כיום או בונים אתר חדש לעסק כדאי לשים לב לכמה טיפים חשובים החשובים מאוד לתקופה זו.

#1 – ודאו שהאתר מותאם למובייל:

עם מידת הפופולריות של המחשבים והאינטרנט עלה גם מדד הפופולריות של הסמטארפונים, הטאבלטים ומכשירים חכמים שונים. מכשירים אלה מאפשרים גלישה באינטרנט בכל מקום שיש בו גלישה לWIFI מה שגרם לכך שכיום חצי מהאנשים ויותר גולשים באינטרנט דרך הסלולר. עובדה זו העלתה את החשיבות להתאמת האתר למובייל ובכלל התאמה רספונסיבית שלו לגלישה במסכים שונים גם עבור הקידום האורגני של האתר וגם לחוויית המשתמש של הגולשים בו.

#2 – שמרו על עיצוב נקי ונעים לעין:

כדאי לשמור על עיצוב נקי ונעים לעין. בניית אתרים באינטרנט עם עיצובים מרצדים, צבעים זוהרים מדי או עיצוב מבולגן ולא נעים לגולש רק ירחיקו במהירות את הגולשים מהאתר שלכם והאתר לא ימצא את הפוטנציאל שלו.

#3 – שימו דגש על חוויית משתמש ברמה גבוהה:

מלבד העובדה שחוויית משתמש חיונית מאוד לקידום האורגני של האתר בגוגל הרי שהיא משפיעה גם על כמות הגולשים שירצו לחזור לקרוא באתר שלכם, ירצו לחזור לקנות מכם או להזמין את השירות שלכם ובכלל על ההישארות שלהם באתר שלכם. לדוגמה: השקיעו בשיפור מהירות הטעינה והגלישה באתר, התקינו תוסף נגישות, בנו תפריטי ניווט נוחים ויעילים, הוסיפו מפת אתר, הגדילו את הכתב באתר ועוד.

 

השאר תגובה