מהי בינה עסקית bi?

בינה עסקית

הבינה המלאכותית חדרה לחיים שלנו והיא מביאה עימה תועלת רבה. העבודה שניתן לאגור נתונים מסוגים שונים ולנתח אותם פותחת לנו אופציה מדהימה בה אנחנו יכולים לקבל החלטות על בסיס נתונים מדויקים. הבינה המלאכותית שימושית בתחומים רבים. אחד התחומים הוא ניהול עסקים. אין חולק על העובדה שניהול עסקי מחייב הבנה רבה ויכולות לא מעטות. אבל לא פעם נדרש בעל העסק לקבל החלטות על בסיס אינטואיציה בלבד. איזו סחורה תהיה מבוקשת? מהם הפריטים המבוקשים? איזו כמות נכון להזמין? 

קל יותר עם ממשק דיגיטלי

נכון, סוחרים ממולחים יכולים להצליח גם בדרך כזו, אבל למה לעבוד כמו פעם, אם אפשר להתקדם לדבר הבא בתחום הניהול העסקי? יש כיום כלים טכנולוגיים מעולים שעוזרים לנו להבין איפה אנחנו נמצאים. הם מקלים עלינו במידה רבה ומאפשרים לנו לקבל החלטות על בסיס נתונים מדויקים. הממשק הדיגיטלי יכול לעזור לנו רבות בהבנת העסק וניתוח נכון של הלקוחות שלנו. על בסיס זה נוכל לקבל החלטות באשר לעתיד.

עוד מידע בנושא תוכלו למצוא גם באתר https://www.rotlein.co.il/

השכל אנושי לצד הבינה העסקית

אמנם bi מועיל לנו במידה רבה. אבל הבינה האנושית תמיד נחוצה. לכן עלינו לנהל את העסק באופן הנכון תוך שילוב של שני הכלים גם יחד. תכנון אנושי וחשיבה עסקית לצד ניתוח הנתונים הדיגיטליים שאספנו. בדרך זו אנחנו יכולים לשפר מאוד את ההתנהלות של העסק ולקבל את ההחלטות שלנו בתבונה. הבינה העסקית יכולה לעזור לנו מאוד אם רק נדע כיצד להפיק ממנה תועלת. כמו כן עלינו ללמוד איך לתפעל נכון את המערכת ואיך להזין את הפעילות של העסק על מנת לשמור על כל הנתונים זמינים ומוכנים לניתוח. אין ספק שהבינה עסקית מביאה לכל בעל העסק את העתיד ואת הדרך להצלחה.

 

השאר תגובה