למה כדאי לעסק שלך שיהיה לו סרטון תדמיתי

סרטי אנימציה - למה זה כדאי?

כשעסק מעוניין להתפרסם, יש לו כלים ואמצעים שונים לעשות את זה, הוא יכול להציג פרסומת באינטרנט או בטלוויזיה, הוא יכול לפרסם את עצמו בעיתון, לרכוש פרסום על שלט חוצות, לשלוח דיוור ישיר לכל מי שנרשם לאתר, הוא יכול לשלוח קטלוגים ופליירים לבתי אב, והוא יכול לעשות לעצמו סרטון תדמית.

במאמר זה אנחנו נסביר מדוע האופציה האחרונה היא הכי טובה מבחינתכם. מדוע עדיף לכם להשתמש באופציה להכין סרטון תדמית ולא באופציות אחרות, אף על פי שהן נשמעות, במקרים מסוימים הרבה יותר אפקטיביים ובמקרים אחרים, הרבה יותר זולים. אנחנו נוכיח שהאפשרות של סרטון תדמית היא יותר זולה ויותר יעילה.

נתחיל מדרך הפסילה, יש אמצעי פרסום שיכולים להועיל אם עושים אותם באופן עקבי, למשל פרסום בעיתונות. הבעיה היא, שזה עולה עשרות אלפי שקלים, מה שמלמד אותנו שזה יקר ולא תמיד אפקטיבי, מאחר ולא מדובר בפרסום ממוקד. זה נכון גם לגבי שלט חוצות במקרים רבים וכן עבור פרסום בטלוויזיה. מדובר על מקרים שעולים הרבה כסף, לא ממוקדים לקהל שאנחנו פונים אלינו, וזה יכול לעזור רק אם אנחנו נתמיד בפרסום כזה לאורך זמן.

אם אנחנו מחפשים דרכים יותר זולות או ממוקדות, אז אנחנו יכולים לשלוח פליירים, דיוור ישיר למייל או פרסום באינטרנט, הבעיה היא, שמדובר בשיטות פרסום לא יעילות בהכרח, מרבית האנשים לא קוראים את הפליירים ולא פותחים את הדיוור הישיר שהם מקבלים. מרבית האנשים גם לא מתייחסים בהכרח לפרסום באינטרנט.

אז למה סרטון תדמית כן?

סרטון תדמית עונה על כל מה שאנחנו צריכים. הוא זול להפקה באופן יחסי, אנחנו יכולים להשתמש בו בפלטפורמות שונות, אנחנו יכולים להציג אותו בכל מקום שנבחר, בין אם באתר האינטרנט שלנו, יוטיוב, פייסבוק, ירידים, כנסים, בעסק שלנו ועוד, הוא נבנה על פי המיקוד והצרכים שלנו, והכי חשוב, אנשים אוהבים לראות סרטונים.

להבדיל מפרסום סטטי, אנשים מאוד אוהבים לראות סרטונים, במיוחד אם הם מדברים אליהם ובנויים בצורה יפה ומעניינת. אנחנו צריכים לדאוג שהסרטון יהיה קצר ומעניין, כך נוכל להפיק ממנו תועלת.

 

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואה לעסקים: אל תעשו את זה לבד
ההחלטה לקחת הלוואת עסקים היא הלוואה חשובה מאוד. פעמים רבות הלוואה זו יכולה לעזור לעסק לקום מחדש על...
קרא עוד »
ינו 13, 2015
פענוח ייעוץ זוגי: ניתוח מקיף
בנוף הייעוץ ההולך ומתפתח, המושג ייעוץ זוגי צץ כגישה ייחודית וחדשנית לטיפול. כסמכות מוערכת בתחום, אני...
קרא עוד »
ספט 16, 2023
איך עושים כסף מהבית?
מי לא היה רוצה לעבוד מהבית? מדובר על חוויה מדהימה, לקום בבוקר מתי שרק רוצים, לעבוד כל היום בפיג'מה...
קרא עוד »
נוב 17, 2019