האם אפשרי לעשות הסרת תוצאות חיפוש גוגל?

הסרת תוצאות חיפוש גוגל

בעידן שבו אנחנו חיים האינטרנט, ובעיקר גוגל, הוא כלי עבודה לכל דבר. לכן, אם אתם מרגישים שבזמן האחרון בכל פעם כשאתם מנסים להרחיב את העסק שלכם ולהגדיל אותו אתם נתקלים בקשיים, בהחלט יכול להיות שכדאי לעצור ולבדוק מדוע זה קורה. מדהים לגלות בכמה מהמקרים הסיבה לכך היא מה שכתוב עליכם בגוגל, ולא משנה מה כוללות אותן תוצאות חיפוש שליליות. יש אנשים או שמות של עסקים שכאשר נעשה חיפוש עבורם אנחנו נגלה:

  • שהם מופיעים בפסקי דין שלא נראים טוב
  • שיש להם תמונות מאוד מביכות אונליין
  • שיש עליהם ביקורות מאוד חריפות מצד לקוחות לא מרוצים ועוד

אומנם זה נכון שבסופו של דבר כמעט תמיד לא באמת נוכל להסיר לחלוטין את התוצאות השליליות האלה מתוצאות החיפוש, אך יש כמה דברים שכן נוכל לעשות בנידון. לכן כדאי לכם לבדוק תחילה מה עולה בתוצאות החיפוש עבור השם שלכם ואח"כ ניתן יהיה להחליט מה עושים בנידון.

 

דחיקת התוצאות השליליות בגוגל

 

למרות שאי אפשר להסיר לחלוטין את התוצאות השליליות, בהחלט ניתן לדחוק אותן למקום שבו הגולשים ישימו לב אליהן הרבה פחות. לא מדובר על קסם כפי שאולי נראה לכם אלא על מומחיות וידע רב שדרושים כדי לבצע עבודה כזאת. באופן כללי ניתן לומר שמשימה כזאת נוכל לבצע בעזרת שיטות שונות של קידום אתרים, בין אם זה יכלול את השימוש בכוחן של הרשתות החבריות או בכל כלי אחר. המטרה צריכה לקשר את השם שלכם כמה שיותר ל"מומחים" בתחום שאתם מנהלים כי כך למעשה התוצאות החיוביות תגברנה על התוצאות השליליות.

 

האם כדאי לעשות את זה לבד?

 

התשובה היא חד משמעית לא, בדיוק בגלל שמדובר על משימה שדורשת לא מעט ידע, הבנה והיכרות עם הכלים השונים. על מנת שתוכלו לדחוק כמה שרק אפשר את תוצאות החיפוש השליליות בגוגל עדיף לכם לפנות אל מי לחברה שמתמחה בתחום כי זו עבודה במשרה מלאה. אומנם זה נכון שתמיד תשלמו על שירות כזה, כי זה דורש מקצועיות לכל דבר, אך אתם תראו שזו בהחלט השקעה משתלמת. עם היעלמותן של התוצאות השליליות בחיפוש בגוגל היחס לעסק שלכם יתחיל להשתנות ואתם תראו שתיהנו מכך ברמות שונות.

 

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מכשירים טכנולוגיים כחלק מתנאי העבודה
לעשות ראיונות עבודה לאנשים כדי לנסות לבחור את צוות העובדים שלכם זה לא דבר מורכב מידי, אך מה שכן קשה זה...
קרא עוד »
ינו 25, 2015
4 סיבות ללכת על קורס פיתוח תוכנה
אנשים רבים, בדרך כלל צעירים אחרי צבע מתלבטים איזה תחום כדאי להם ללמוד. ברוב המקרים ללימודים אלו ישנה...
קרא עוד »
נוב 12, 2015
כך תקראו מודעת דרושים
אם אי פעם ניסית לרדת במשקל, אתה יודע שסימון תוזנתי הוא חשוב. אתה יודע שהוא מספק לך את המידע הדרוש כדי...
קרא עוד »
אוג 13, 2015