כמה דברים שלא ידעתם על מערכת פריוריטי

פתרונות ERP

מערכת פריוריטי מאפשרת לעסק שלכם לצמוח הרבה יותר מהר ממה שהיה אפשרי בעבר. למה? זה מאוד פשוט. כאשר עסק גודל כמויות המידע שהוא מכיל הן עצומות. 

בין אם נדבר על ניהול הלקוחות, פרטי הלקוחות, מכירות שלא נסגרו ובין אם נדבר על הצד של ניהול הספקים, המשאבים של החברה, הנהלים, מדובר בכמויות עצומות של פרטי מידע שבצורה אנושית אי אפשר להשתלט עליהם ולמען האמת, גם לא יעזור. 

אם הנתונים לא יופיעו לפניכם בצורה פשוטה, לא תהיה בהם כל תועלת. בשביל זה יש את מערכת פריוריטי, היא מאפשרת לכם לקבל תמונה ברורה ופשוטה על מה שקורה בעסק. 

אז הנה כמה דברים שלא ידעתם על המערכת.

כמה דברים שלא ידעתם על מערכת פריוריטי:

כשמדובר על מערכות מחשוב לעסקים, העולם צועד לכיוון מאוד מעניין. המערכות הפשוטות ביותר יודעות לקחת את כל הנתונים של העסק, לסדר אותם ולהציב אותם לפניכם. 

למשל, אם העסק שלכם מספיק גדול, מאגר הלקוחות הוא יכול להיות עצום ועדיין, אתם רוצים לעשות עבודת שימור לקוחות מעולה, איך זה יקרה? באופן עקרוני זה לא יכול לקרות אם אין לכם את כל הנתונים על כל לקוח בצורה מסודרת וברורה. 

ככה, אתם יכולים לקבל התראה מתי יש ללקוח יום הולדת ולשלוח לו שובר מתנה או הנחה, אתם יכולים לדעת בדיוק באיזה שלב הלקוחות שלכם נמצאים וכך להיות חכמים יותר בתקשורת אתם. 

מעבר לזה, התוכנה גם מאפשרת לכם לנהל את המלאי בחוכמה, את הספקים ולדעת בכל רגע נתון מה יש לכם ומה אין לכם. במקרה של עסק זה קריטי לדעת את הנתונים האלו, את השורה התחתונה ולפעול כדי להשלים את מה שצריך. 

קראו על: פתרונות ERP

השאר תגובה