בחירת בית תוכנה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות

כאשר אנחנו בוחרים לפתח אפליקציה כזו או אחרת, בין אם זה לעסק שלנו או כל עבור כל מקום אחר, הרי שאנחנו צריכים לבחור בית תוכנה מתאים אשר מסוגל לפתח עבורנו אפליקציה בדיוק על פי התנאים והצרכים שלנו.

לשם כך, אנחנו צריכים לדעת מה הם הפרמטרים הנדרשים לצורך בחירת בית תוכנה. לשמחתנו הרבה, בישראל ישנם לא מעט בתי תוכנה ואנשי מקצוע שמתמחים בפיתוח אפליקציות מסוגים שונים, בין אם מדובר באפליקציות לצורכי מסחר, אפליקציות לצורכי מתן אינפורמציה או כל דבר אחר.

הפרמטרים העיקריים לבחירת בית תוכנה, במובן מסוים הם מאוד ברורים ומובנים מאליהם, אך עם זאת יש להקפיד ולשים לב מה הם כוללים ולמה הם חשובים לנו בתהליך הבחירה.

הפרמטר הראשון זה כמובן הניסיון והמקצועיות של בית התוכנה. אנחנו לא נרצה לבחור מקום שאין לו את הניסיון הנדרש לפיתוח אפליקציה כזו או אחרת, ואנחנו לא נרצה לבחור גם מקום שהוא לא יכול להציע לנו שירות מקצועי כפי שנדרש בתחום הזה.

הפרמטר השני, אנחנו צריכים למצוא מקום אשר יכול להתאים לנו מבחינת סגנון העבודה וכן מקום שכבר פיתח אפליקציות מהסוג שאנחנו מעוניינים לפתח. אנחנו יכולים למצוא לא מעט בתי תוכנה שמתמחים בפיתוח אפליקציות אך לא מהסוג שאנחנו רוצים לפתח. זה יכול לפגוע בנו בתהליך הפיתוח, מאחר והבית התוכנה לא ידע בדיוק למה אנחנו מכוונים.

הפרמטר השלישי, אנחנו צריכים מקום שמעסיק צוות רחב אשר כל אחד ממי שחבר בו, אחראי על תחום מסוים ויש לו ניסיון בו. כך כל העבודה תתבצע במקום ולא יועבר לספקים חיצוניים. כך אנחנו תלויים אך ורק בצוות של המקום ולא בגורמים שאנחנו לא מכירים ולא יודעים כיצד להגיע אליהם.

הפרמטר הרביעי שהוא בעל משמעות, המקום צריך לספק לנו את כל הכלים בשביל לדעת בדיוק מה הם הולכים לפתח עבורנו ומה אנחנו הולכים לקבל. העבודה צריכה להיות בשיתוף פעולה, כאשר כל המאפיינים של פיתוח האפליקציה מותאמים לצרכים שלנו.

פרמטר חמישי, המקום צריך להיות מסוגל לעמוד בלוח הזמנים שלנו.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדריך java
שפת JAVA נחשבת לשפת התכנות המובילה כיום בעולם המחשבים, בין היתר בזכות העובדה שהיא משמשת לבניית אתרי...
קרא עוד »
ינו 05, 2016
מה זה Firewall?
כמעט כל עסק כיום מתנהל ומספק שירותים ללקוחות שלו באמצעות המחשב. המחשב הוא כמו אוור לנשימה עבור עסקים...
קרא עוד »
ספט 10, 2021
דרכים להימנע מ-social engineering באתרים בקידום
מה זה בדיוק social engineering ומה האיום שנשקף לנו ממתקפות המשתמשות בשיטה זו? המונח social engineering, או הנדסה...
קרא עוד »
ינו 15, 2016