תיקון טלפונים סלולריים אחרי שנפלו למים, כיצד?

הטלפונים הסלולריים שלנו, הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו האישיים, המקצועיים והחברתיים ולכן קשה לנו לחשוב על התנהלות ללא טלפון סלולרי פעיל ותקין. למרות שהטלפון הסלולרי הוא מכשיר טכנולוגי מופלא, הוא עדיין בגדר מכשיר חשמלי, וכולנו יודעים כי חשמל ומים זהו השילוב הגרוע ביותר. אנשים רבים מגיעים למעבדות הסלולר השונות כדי לבצע תיקון של טלפונים סלולאריים עקב נפילתם של המכשירים למקורות מים, בין אם זה לשלולית, לשירותים, לכוס השתייה, לדלי שטיפת הרצפה או בגלל מים שנשפכו על המכשיר והשביתו אותו לחלוטין.

נפל לך הסלולר למים? המשך לקרוא

כל הסיבות מדוע לא כדאי לנסות לתקן בעצמכם את הטלפון הסלולרי אם נפל למים… כדי לתקן טלפונים ניידים, ובמיוחד כדי לבצע תיקון טלפונים סלולריים אחרי שנפלו למים, יש צורך במכשירים מיוחדים של מעבדת סלולר, בידע רב ובניסיון.

בלי הכלים המתאימים והידע הנדרש, תיקון הטלפון הסלולרי, עשוי לגרום נזק רב עוד יותר למכשיר הנייד. גם אם ברשותך כלים המתאימים לביצוע תיקונים בטלפונים סלולריים, חשוב לזכור שלרוב חוסר הידע שלנו עם המכשיר עלול לגרום לנזק גדול ולהגדיל את התקלה. כך לדוגמא בחור שניסה להחליף את מסך התצוגה במכשיר הסלולר  האישי שלו, לאחר שזה נפל למים, עיקם את הברגים הקטנים וקרע את מסגרת הגומי שמחזיקה את המסך. זה גרם לכך שההוצאה שלו גדלה מאחר ולבסוף הבחור פנה לאיש סלולר מקצועי שנאלץ להחליף גם את מסך התצוגה וגם את הגומיות והברגים של המסך.

מה מומלץ לעשות?

חשוב לזכור, שבדומה לאנשי מקצוע אחרים, גם בעבור המכשיר הנייד שלנו, שלעיתים משמש ככלי עבודה ותקשורת מרכזי בחיי היום יום שלנו, מומלץ לפנות לאיש סלולר מקצועי שיש ברשותו מעבדה משוכללת של תיקון טלפונים סלולריים בכלל ותיקון למכשירים סלולריים שנחשפו למים בפרט. עוד חשוב לדעת כי אין כלל אצבע או מחירון קבוע למחיר תיקון טלפון סלולרי שנפל למים, ולכן יש לבצע סקר שוק והדיקה בכדי לדעת מהו המחיר הנכון לתיקון.

נסכם ונאמר כי פעולת תיקון הטלפון הסלולרי לאחר שהוא נפל למים, זוהי היא איננה פעולה קלה שכל אחד יכול ויודע כיצד לבצע בביתו ללא כל חשש להגדיל את הבעיה, ועל כן לא מומלץ לנסות לחסוך כמה שקלים שיגרמו לנזק רב יותר ולהוצאה הרבה יותר גדולה. כן מומלץ לפנות לטכנאי סלולרי מנוסה ומקצועי שיבצע את פעולת התיקון במהירות וללא כל חשש מצדנו.

 

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים באינטרנט – טיפים חשובים שכדאי לדעת
בתחילת שנות ה-2000 בעלי עסקים עוד היו סקפטיים לגבי הצורך בבניית אתרים באינטרנט לחברה. אלה שהקדימו,...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021
קידום אתרים יובי – נותנים תוכן לאתר שלך!
כאשר אנחנו מקימים ומנהלים עסק אנחנו זאת במטרה אחת: להרוויח. כל בעל עסק רוצה להצליח מאוד ולהרוויח כמה...
קרא עוד »
אוג 10, 2015
כמה עולה לבנות אתר לבד?
בנייה של אתר אינטרנט באופן עצמאי לרוב תעלה בין עשרות למאות שקלים, וזאת כאשר הדבר יהיה תלוי בסוג...
קרא עוד »
יול 29, 2019