כבר כלול: כפתור נטפליקס בשלט פרטנר טיוי

השיגעון החדש והמלהיב בתחום הטלוויזיה הגיע לישראל ונחת נחיתה מוצלחת מאוד ישר בפרטנר טיוי. נטפליקס, החברה שמייצרת תוכן טלוויזיוני מעולה ופופולרי החלה לשדר בישראל עם כתוביות ועם ממשק בעברית, נוח לכל מי שהתרגל לצפות בסדרות נטפליקס שלו דרך מתווכים. זה עד כדי לך מקומי כעת, שאפשר לצפות בנטפליקס בצורה הנוחה ביותר בשלט פרטנר טיוי. אין דבר יותר נוח מזה לכל מי שמחפש טלוויזיה מעולה שמצדיקה את התשלומים עליה ואת הישיבה המשפחתית מול מדורת השבט שהולכת והופכת יותר מגוונת. היום באמת אפשר לבחור בין הטובים ביותר, ולכן יש לכם עכשיו גם גישה קלה ומהירה דרך כפתור של נטפליקס בשלט, מבלי לעבור דרך ממשקים חדשים וחיפוש בתוכנות ובקבצים.

 

למה נטפליקס דווקא?

אנחנו כבר מפונקים במידה מסוימת ובמובן הטוב של המילה. כבר התרגלנו לראות סדרות וסרטים טובים באמת, עם תסריט מעולה ומושקע והפקה שיש בה שחקנים מעולים וסיפור טוב. על סיפור טוב אנשים יכולים ומוכנים לשלם בדיוק מה שמגיע, משום שאנחנו מחפשים את הבידור האיכותי ביותר שיש. בחבילה כזאת של פרטנר טיוי אתם יכולים ליהנות מהטלוויזיה שנחשבת היום ליותר איכותית אפילו מרשת HBO, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהתכנים שאתם מקבלים הם המעולים ביותר. יחד עם הערוצים של פרטנר טיוי מקבלים גם ממיר ושירותי VOD. אתם יכולים לעשות את המנוי שלכם עם או בלי נטפליקס כמובן, אבל ברור שיש ערך מוסף לרשת הטלוויזיה האיכותית הזאת שאנחנו מחכים לה כבר מאז שהפציעה עם הסדרות האיכותיות שלה.

 

הטלוויזיה משתנה לנו

הטלוויזיה משתנה לנו לא רק במובן של התכנים שאנחנו פוגשים בה ונהנים מהם. אנחנו משתנים לחלוטין גם בכל הקשור לצריכת התכנים שדברים אלינו וגם בטכנולוגיה שמשרתת אותנו. מה שפעם נראה כמו מדע בדיוני הוא כבר מציאות, והוא מרגיל אותנו לאורח חיים אחר. אם פעם היה לנו לו"ז קבוע וידענו שאנחנו מחמיצים רגעים טלוויזיוניים שאנחנו לא יכולים להשלים, אולי בווידיאו, היום אנחנו יכולים ליהנות מכל סדרה בעולם בכל שעה של היום ולחזור ולצפות בזה כל הזמן.

אולי תרצו לדעת מה משפיע על רמת האינטרנט האלחוטי בבית?

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב דו"ח
דוח מחקר הוא מסמך המסכם את ממצאי המחקר ומציג אותם בצורה מסודרת. הוא כולל מידע רקע, תוצאות ומסקנות....
קרא עוד »
פבר 06, 2023
למה כדאי לבנות אתר מבוסס ג'ומלה – היתרונות
מעוניינים להקים אתר? עליכם להשקיע מחשבה בלתי מבוטלת בפלטפורמה עליה יתבסס ההיבט החשוב מאד של ניהול...
קרא עוד »
אוג 24, 2016
מאגרי תמונות
מסדי נתונים של תמונות הם משאב נהדר עבור בלוגרים, עיתונאים ויוצרי תוכן אחרים. ניתן להשתמש בהם כדי...
קרא עוד »
ספט 16, 2022