כבר כלול: כפתור נטפליקס בשלט פרטנר טיוי

השיגעון החדש והמלהיב בתחום הטלוויזיה הגיע לישראל ונחת נחיתה מוצלחת מאוד ישר בפרטנר טיוי. נטפליקס, החברה שמייצרת תוכן טלוויזיוני מעולה ופופולרי החלה לשדר בישראל עם כתוביות ועם ממשק בעברית, נוח לכל מי שהתרגל לצפות בסדרות נטפליקס שלו דרך מתווכים. זה עד כדי לך מקומי כעת, שאפשר לצפות בנטפליקס בצורה הנוחה ביותר בשלט פרטנר טיוי. אין דבר יותר נוח מזה לכל מי שמחפש טלוויזיה מעולה שמצדיקה את התשלומים עליה ואת הישיבה המשפחתית מול מדורת השבט שהולכת והופכת יותר מגוונת. היום באמת אפשר לבחור בין הטובים ביותר, ולכן יש לכם עכשיו גם גישה קלה ומהירה דרך כפתור של נטפליקס בשלט, מבלי לעבור דרך ממשקים חדשים וחיפוש בתוכנות ובקבצים.

 

למה נטפליקס דווקא?

אנחנו כבר מפונקים במידה מסוימת ובמובן הטוב של המילה. כבר התרגלנו לראות סדרות וסרטים טובים באמת, עם תסריט מעולה ומושקע והפקה שיש בה שחקנים מעולים וסיפור טוב. על סיפור טוב אנשים יכולים ומוכנים לשלם בדיוק מה שמגיע, משום שאנחנו מחפשים את הבידור האיכותי ביותר שיש. בחבילה כזאת של פרטנר טיוי אתם יכולים ליהנות מהטלוויזיה שנחשבת היום ליותר איכותית אפילו מרשת HBO, ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שהתכנים שאתם מקבלים הם המעולים ביותר. יחד עם הערוצים של פרטנר טיוי מקבלים גם ממיר ושירותי VOD. אתם יכולים לעשות את המנוי שלכם עם או בלי נטפליקס כמובן, אבל ברור שיש ערך מוסף לרשת הטלוויזיה האיכותית הזאת שאנחנו מחכים לה כבר מאז שהפציעה עם הסדרות האיכותיות שלה.

 

הטלוויזיה משתנה לנו

הטלוויזיה משתנה לנו לא רק במובן של התכנים שאנחנו פוגשים בה ונהנים מהם. אנחנו משתנים לחלוטין גם בכל הקשור לצריכת התכנים שדברים אלינו וגם בטכנולוגיה שמשרתת אותנו. מה שפעם נראה כמו מדע בדיוני הוא כבר מציאות, והוא מרגיל אותנו לאורח חיים אחר. אם פעם היה לנו לו"ז קבוע וידענו שאנחנו מחמיצים רגעים טלוויזיוניים שאנחנו לא יכולים להשלים, אולי בווידיאו, היום אנחנו יכולים ליהנות מכל סדרה בעולם בכל שעה של היום ולחזור ולצפות בזה כל הזמן.

אולי תרצו לדעת מה משפיע על רמת האינטרנט האלחוטי בבית?

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למי מיועדים כרטיסי ביקור דיגיטליים?
בעלי מקצוע פרטיים שרוצים להציג את השירותים שלהם בצורה יוקרתית ללקוחות, יכולים לעשות זאת עם מיניסייט...
קרא עוד »
יול 16, 2020
תוכנת מסחר בבורסה האמריקאית – למי היא מיועדת?
מי שסוחר בבורסה האמריקאית במניות, בוודאי רוצה לקבל את הכלים השונים שיעזור לו לבצע מסחר טוב ואפקטיבי...
קרא עוד »
אוק 19, 2017
טלוויזיה מסורתית OUT, צפייה ישירה וסטרימינג און ליין – IN!
עם עובדות אי אפשר להתווכח, יותר ויותר אנשים צופים בטלוויזיה און ליין דרך צפייה ישירה. אז נכון, לחברות...
קרא עוד »
אוק 18, 2015