תוכנה לניתוח טכני

אנשים רבים מתרברבים על ההכנסות הפסיביות שהם עושים בשוק ההון. אבל שאלתם את עצמכם מה הסוד שלהם? האם הם כאלו גאונים ומומחים לשוק ההון ורק בזכות זה הם מצליחים לעשות רווחים בשוק ההון או האם יש להם איזה נשק סודי?מסתבר שדווקא כן, משקיעים רבים משתמשים בנשק סודי שהוא תוכנה לניתוח טכני.

מהי תוכנה לניתוח טכני?

בדרך כלל מדובר בשם כללי לתוכנה המסייעת בהשקעות בשוק ההון. למרות שניתוח טכני הוא אחת מהאפשרויות שיש בה, היא בדרך כלל הרבה יותר מתקדמת ועושה פעולות נוספות מלבד הניתוח הטכני. ברוב המקרים כאשר אומרים תוכנה לניתוח טכני מדברים על תוכנה המאפשרת לבצע 3 פעולות במקביל: תוכנה למסחר רובוטי, תוכנת ניתוח טכני ותוכנת תיק השקעות וירטואלי. אך מהי המשעות של כל אחת מהתכנות ואיך היא מסייעת למסחר בשוק ההון.

תכנה לניתוח טכני  – שוק ההון מלא במידע ולפעמים זה די מבלבל. העבודה של המשקיע היא לנתח את המידע הזורם משוק ההון ולקבל את ההחלטות הנכונות. אך האמת שזוהי משימה לא קלה להבין מה קורה בשוק ההון. בדיוק מסיבה זו יש תכנה לניתוח טכני המסייעת לכם לזהות את המגמות בשוק ההון. התכנה מאפשרת לנתח את המתרחש בשוק באמצעות גרפים צבעוניים המסייעים לכם לקרוא נכון את המפה. היופי של התכנה הוא הממשק הידידותי למשתמש והתאמה הן למשתמש המתחיל והן למשקיע המנוסה.

תוכנה למסחר רובוטי – אחד התחומים החזקים היום בתחום המסחר בשוק ההון הוא השימוש בתכנות למסחר רובוטי. תוכנה זו היא בעצם צעד אחד קדימה מהתכנה לניתוח טכני. התכנה לוקחת את היתרון הגדול של המחשב, יכולתו לעבד כמויות אדירות של מידע במהירות ותוך זמן קצר; כך התכנה מזהה הזדמנויות השקעה ומבצעת השקעות באופן אוטומטי על פי אלוגריתם השקעה. מדובר בכלי עצמתי מאוד אשר מסוגל לבצע כמויות גדולות של פעולות מסחר באופן אוטומטי. התכנה מזהה מניות בעלות פוטנציאל לרווח ומבצעת פעולות מסחר רבות לזמן קצר. התכנה בדרך כלל מייצרת רווחי הון קטנים מאוד לכל עסקה אך בזכות הכמויות האדירות של העסקאות היא מצליחה לייצר סכומים.

תיק השקעות וירטואלי – למרות התוכנות אשר מסייעות לנו לבצע השקעות בקלות, עדיין יש צורך ללמוד ולהכיר את שוק ההון. ככל שאנו מכירים את השוק יותר טוב כך אנו יודעים מתי ואיך לבצע השקעות, מתי לקנות ומתי למכור. תיק השקעות וירטואלי מאפשר לנו לצבור ניסיון מבלי לסכן את כספינו. התיק עושה שימוש בנתוני אמת ומאפשר לנו לעשות סימולציה של ההשקעות.

למידע נוסף על תוכנה לניתוח טכני.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגרי תמונות
מסדי נתונים של תמונות הם משאב נהדר עבור בלוגרים, עיתונאים ויוצרי תוכן אחרים. ניתן להשתמש בהם כדי...
קרא עוד »
ספט 16, 2022
בדיקת מהירות גלישה
גולשים במהירות מכל פינה בבית מי מאיתנו לא היה רוצה ליהנות מהאינטרנט הכי מהיר שקיים? הרי אנחנו רוצים...
קרא עוד »
אוק 05, 2016
איך תמצאו מורה פרטי באינטרנט?
במקרים רבים אנו נזקקים לשירותיהם של מורים פרטיים, כאשר הילדים מתקשים לעמוד בקצב הלימודים ומגיעים...
קרא עוד »
פבר 18, 2015