פיתוח אפליקציות – המדריך המלא

נכון לשנת 2022 חברה שאינה מציעה ללקוחותיה אפליקציה להורדה נחשבת חברה שלוקה בחסר בכל הקשור אל החדשנות הטכנולוגית וקרוב לוודאי שחברה זו תתקשה להתמודד אל מול מתחריה. כמו כן, כיוון שאפליקציות הם חלק בלתי נפרד מכל טאבלט, אנשים רבים מנסים את מזלם על ידי בניית אפליקציה לרעיון זה או אחר. במאמר זה נספק לכם את כל המידע החשוב אודות תהליך פיתוח אפליקציות.

שלבי פיתוח אפליקציות

  • איפיון טכנולוגי – השלב הבסיסי ביותר בתהליך פיתוח אפליקציות הוא שלב האיפון. בשלב זה מגדירים מה סוג האפליקציה הרצויה, מה יהיה השימוש בה, מי קהל היעד אשר ישתמש בה, כיצד היא תיראה ומהן הפעולות אשר יכללו בה. 
  • חוויית משתמש – בשלב האפיון והתכנון מושם דגש רב על חווית המשתמש באפליקציה, קרי, איפיון UX. כאן איפיון חוויות המשתמש נעשה בכדי לאפשר למשתמש תפעול ידידותי, נוח ומהיר בעת שימוש באפליקציה. חלק מההחלטות המתקבלות כחלק משלב זה הן החלטה לגבי כפתורי הלחיצה הנכונים ביותר לאפליקציה, המטרה של כל כפתור, אופן הניווט של המשתמש בין המסכים השונים ועוד. 
  • עיצוב האפליקציה – כאן מגדירים את הקו העיצובי של האפליקציה ולאחר מכן יתקבלו החלטות לגבי אותם תכנים הרלוונטיים לאותה אפליקציה. העיצוב של האפליקציה תמיד יותאם למותג אותו היא אמורה לשרת. 
  • פיתוח – במקביל לשלב העיצוב יתחיל שלב פיתוח האפליקציה וזאת באמצעות מתכנתים מנוסים. מומחים אלו יהיו אחראים על כתיבת הקוד של האפליקציה בשילוב קישורים לתכנים, אנימציות, מוזיקה, שירותי מיקום ועוד.
  • בדיקת האפליקציה – לאחר סיום הפיתוח יעשה שלב בקרת האיכות וזאת על ידי בדיקות QA ובהתאם יתבצע מקצה שיפורים כאשר המטרה היא אפליקציה ללא תקלות.

 השלב האחרון של תהליך פיתוח אפליקציות יהיה ניסוי האפליקציה על קבוצה קטנה של משתמשים (גרסת בטא), ולאחר מכן שיווקה וקידומה. מידע נוסף באתר https://www.npcoding.com

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב שיהיה אנטי וירוס כשקונים באתרים ברשת
אחד האיומים הגדולים ביותר על מחשבים, מכל סוג שהוא, בין אם מדובר על מחשבים פרטיים או עסקיים, הם וירוסים...
קרא עוד »
ספט 05, 2021
מהם פתרונות ענן?
לא פעם, אנחנו יכולים לקרוא בעיתונות ובאתרי אינטרנט, בעיקר אלה שעוסקים בכלכלה, באינטרנט ובעולם...
קרא עוד »
יונ 13, 2019
מערכת משאבי אנוש – לניהול עובדים בצורה קלה ופשוטה
בנוף העסקי המודרני, התפקיד של משאבי אנוש (HR) התפתח מתפקידים אדמיניסטרטיביים ליוזמות אסטרטגיות...
קרא עוד »
אוג 28, 2023