החשיבות של קניית אנטי וירוס

אנטי וירוס

כל מכשיר המחובר לאינטרנט חייב בהגנת אנטי וירוס. הדבר נכון לטלפונים חכמים, ובוודאי, למחשב הפרטי, הביתי או זה השייך לעסק. הסיבה לכך היא ברורה מאחר ואסור שכל המידע החשוב והחיוני הקשור בעבודה, בבית ובנושאים הפרטיים יהיה חשוף לחדירת תוכנות זדוניות העלולות לייצור כאוס. הנזקים יכולים להיות מורכבים מאוד. החל מאובדן חומרים, דרך שיבוש פעולת המחשב ועד לדרישות כופר כספי להשבת החומר. במקרים רבים הנזק הינו בלתי הפיך. הדבר אומר טרחה רבה לחידוש המחשב, נזקים כספיים, איבוד זמן, ובמקרים של עסק, גם סכנה לפגיעה במוניטין ולאובדן לקוחות.

לקניית אנטי וירוס>>>

אנטי וירוס יעיל

וירוס יכול לחדור למערכת בדרכים שונות. לעיתים, זה באקראי מאפליקציה  של חבר, ממחשב ספק או לקוח, מעובד שפוטר ורוצה לחבל במערכת, מהאקר הפורץ במטרה לדרוש כסף או לקבל מידע כלכלי, עסקי ועוד. האנטי וירוס "יושב", למעשה, בתוך המערכת וידע לזהות ניסיון חדירה מגורם לא מוכר דרך פרצה קיימת, להתריע עליה ולחסום אותה. כך למשל, גם התנהגות והתנהלות לא סבירה ושגרתית של עובד בתוך הארגון. כל זאת על פי ההגדרות הקיימות בו. 

מחפשים רשיונות תוכנה זולים? בקרו בחנות שלנו >>>

בחירה מתאימה

ניתן למצוא תוכנות אנטי וירוס מגוונות ומומלץ לבחור את אלו המתקדמות ביותר המסוגלות לספק הגנה מרבית. ניתן למצוא מספר פרמטרים לבחירה נכונה. בין היתר קצב העדכונים של התוכנות שבועי, חודשי או יותר, רמת ההגנה המוצעת ובכלל זה הגנה מפני וירוס כופר, האם הווירוס מסוגל לעדכן את הבעלים ובעלי תפקידים בארגון וכדומה. שיקול נוסף הוא הכלכלי אבל משתלם לשלם מעט יותר כדי לקבל הגנה מרבית. מומלץ לרכוש תוכנת אנטי  וירוס אצל משווק בעל מוניטין בתחום. שירותיו מקיפים וכוללים ייעוץ, מחירים נוחים, הספקה מהירה, הוראות התקנה, תמיכה וליווי שוטף.

 

השאר תגובה