סונוביה – חברת ההייטק הישראלית

במהלך תקופת הקורונה הצליחה חברת ההייטק הישראלית סונוביה להגיע למצב בו היא לוקחת חלק פעיל במאבק נגד הנגיף. החברה שקדה על ייצור של מסכות עם יעילות של יותר מ 99 אחוזים בהתמודדות עם הקורונה, כאשר נעשו מבחנים בסין אשר הוכיחו את האפקטיביות של מסכות Sonomask שנוצרו על ידי החברה. לפיכך אפשר לומר בבירור כי החברה עשתה לא מעט בהקשר הזה.

התמודדות מול נגיף הקורונה בצורה אפקטיבית

סונוביה יודעת לעשות המון וזאת כל עוד מדובר על נגיף הקורונה וצורת ההתמודדות הכללית עמו. החברה הייתה מסוגלת להיות במצב בו הוא פיתחה טקסטיל שמחסל את הנגיף וכך לבישת מסכה כזו הופכת את ההתמודדות מול הקורונה להרבה יותר מוצלחת.

חברת סונוביה חילקה את המסכות שלה לצוותים של בתי חולים בישראל וזאת כדי לסייע במאבק בקורונה. לאורך השנים היא קיבלה כספים למחקר מגופים אירופאיים וארגונים אחרים וזאת כדי לפתח בדים שמסוגלים להתמודד עם נגיפים ויהיו אנטי בקטריאליים.

פתרון אמיתי שמציל חיים של רבים

אפשר לומר בפה מלא כי סונוביה הצליחה לפתח פתרון מאוד אפקטיבי להתמודדות עם קורונה, כאשר הוא מציל חיים של לא מעט אנשים ברחבי העולם. הודות לכך כל אחד יכול לראות כי יהיה ניתן ללמוד מחברת סונוביה והדרך שלה לא מעט. רק צריך לשים לב כי פועלים בהתאם ויודעים להסתכל על הדרך בה פעלה לאורך השנים כדי להשיג את יעדיה.

באמצעות מחקר מקיף על טקסטיל שידע להתמודד עם נגיפים יחד עם יצירת חזון ברור והתמדה בו, אלו הדברים שהביאו לכך שהחברה השיגה הישגים מאוד מרשימים וזאת ללא יוצא מן הכלל. אפשר לראות את העניין הזה בצורה ברורה למדי.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מאפיינים קהל יעד לכתיבה נכונה ומדויקת
כל קהל יעד הינו שונה ובכדי להשיג ממנו את המירב תצטרכו להכין את התוכן באופן אידיאלי אליו. כך למשל קהל...
קרא עוד »
אוג 17, 2016
איך תבחר את השרת המתאים לצרכים שלך?
כאשר אנשים ניצבים בפני הקמה של אתר חדש, דבר שיכול לגרום להם לתהיות ולבטים רבים יהיה השרת שעל גביו...
קרא עוד »
דצמ 12, 2016
זה מה שצריך בשביל לשווק באינטרנט
עד לפני מספר שנים רוב בתי העסק השונים היו פיזיים בלבד ללא חנויות אינטרנטיות ושימוש ב פלאי הטכנולוגיה...
קרא עוד »
אוק 27, 2019