מה זה SEO?

קידום אתרים אורגני (נקרא SEO באנגלית) הוא תהליך שאותו האתר שלכם עובר על מנת להתקדם במעלה התוצאות של מנועי החיפוש לביטויי מפתח מסוימים. כל אתר אינטרנט זקוק היום לקידום בגוגל ומדובר באחת מטכניקות השיווק באינטרנט האפקטיביות ביותר לטווח הארוך.

מהי תוצאה אורגנית?

תארו לכם שאתם זקוקים למידע מסוים בנוגע לתוסף תזונה כלשהו. מה ככל הנראה תעשו? אתם תיגשו לגוגל ותחפשו את השם של אותו תוסף תזונה כדי לקרוא עליו פרטים נכון? ומה לגבי בירור של מחירים שונים? אתם תגיעו למנוע החיפוש של גוגל ותקלידו את הביטוי המבוקש. לדוגמה: "כמה עולה מיקרוגל?"

בישראל ישנם מיליארד חיפושים כאלה כל חודש ומיליוני סוגים של ביטויים המוקלדים במנוע החיפוש של גוגל. תוצאה אורגנית היא בעצם האתרים הקופצים לכם בגוגל לאחר שביצעתם חיפוש לביטוי כזה. שימו לב כי אלה שלידם מופיע בקטן את המילה "מודעה" נקראים מודעות ממומנות ואינם נחשבים כתוצאה אורגנית (כלומר כזו שאפשר להגיע אליה בטבעיות ולא על ידי תשלום בשיטת "המרבה במחיר").

קידום אתרים מקצועי

יתרונות הקידום האורגני:

  • בקידום האורגני קשה יותר להתברג ולכן להיות בעמוד הראשון ובראש תוצאות החיפוש לביטוי מפתח נחשק בהחלט מסמן את העסק כמקור אמין ואיכותי למה שחיפשו.
  • נותן את התוצאות הטובות ביותר לטווח הארוך מבחינת כניסות לאתר וכמובן לקוחות.
  • משפר את המיתוג של העסק.
  • לא תצטרכו לשלם בעבור כל אחד שנכנס לאתר שלכם מהתוצאות האורגניות.
  • מרבית האנשים מגיעים לאתרים דרך חיפושים במנוע החיפוש (ובעיקר בגוגל) ולא דרך רישום מלא של כתובת האתר.

מה משפיע על דירוג האתר שלנו בגוגל?

ישנם ככל הנראה מאות פרמטרים המשפיעים על דירוג האתר שלנו בגוגל. חלקם ידועים לציבור, חלקם שמורים היטב בחדרי חדרים במשרדי גוגל. אם אינכם בעלי ידע מקצועי בתחום תוכלו לתת לחברה מקצועית ומנוסה לטפל לכם בקידום האתר שלכם בגוגל ולבצע את פעולות הקידום השונות.

פעולות אלו מסייעות בהפיכת האתר לידידותי יותר למנוע החיפוש ומשפרות את נקודות הדירוג שלו. דמיינו לעצמנו מרוץ שבו אתם צוברים יותר ניקוד מהמתחרים שלכם ולכן אתם עוקפים אותם בדרך למקום הראשון. כך זה גם בקידום. יש לזכור כי התהליך הוא לטווח ארוך בדרך כלל ומילות מפתח מסוימות בעלות תחרות גבוהה יותר מאחרות. כמו כן, חברת קידום מקצועית תפזר מאמרים ברחבי הרשת אשר מקשרים לאתר שלכם ובכך גם כן מעלים את המוניטין שלו ומרחיבים את הפרסום שלכם. אין ספק כי מדובר בעבודה סיזיפית ולכן בהחלט כדאי לתת אותה למקצוענים.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוספים לוורדפרס
מה התוצאה של מבחן הכדאיות והתועלת בתחום בניית אתרים? מערכת וורדפרס. מערכת זו המבוססת על קוד פתוח...
קרא עוד »
מאי 16, 2016
קידום אתרים בצורה אורגנית להעלאת הדירוג בגוגל
בעלי עסקים רבים אשר השקיעו לא מעט משאבים בבניית אתר אינטרנט שואלים את עצמם: האם קידום אתרים אורגני –...
קרא עוד »
מרץ 16, 2020
פותחים עסק חדש? השקיעו בניהול והשיווק שלו
כל מי שרוצה לנהל עסק חייב להבין שעצם העובדה שהוא איש מקצוע טוב ומנוסה עדיין לא אומרת שהוא יודע כיצד...
קרא עוד »
דצמ 28, 2014