כתיבת תוכן

פיתוח תוכנה - האקריו

כתיבת תוכן לאתרים זהו תהליך מורכב גם לאלו היודעים את מלאכת הכתיבה. איך עושים זאת נכון? על מה חשוב לשים דגש? ומה הופך תוכן לאיכותי? כל הפרטים במאמר הבא.

אין זה סוד שהתוכן הוא הלב של האתר. תוכן איכותי יגרום לגולשים להסתקרן ולהמשיך הלאה, מיוזמתם, בדרכם להיות לקוחות. לכן, על מנת שהתוכן יעשה את עבודתנו נאמנה ויניע את הגולש לפעולה עליו לעמוד במספר סטנדרטים הן מבחינת מקוריות, הן מבחינת מבנה, הן מבחינת העיצוב, הן מבחינת הנגישות והן מבחינת התאימות עם מנוע החיפוש של גוגל.

החלוץ פתרונות כתיבת תוכן

אז מה הופך כתיבת תוכן לאיכותית ונכונה?

קורס פיתוח תוכנה

תוכן טוב הוא קודם כל תוכן מהנה לקריאה. ברגע שלגולש כיף לקרוא, הוא יסתקרן לגלות לאן הטקסט ייקח אותו וימשיך לגלוש באתר. על ידי כתיבת תוכן איכותי ופרסומו קל יותר להשאיר את הגולש באתר, להעלות את התעניינותו ולהכיר לו רעיונות ומוצרים. כמובן שעל התוכן צריך להיות נגיש, קריא, מעוצב ולפנות לגולש בשפתו. במקביל עליו גם להציג יתרונות ותועלות בצורה עניינית ואינפורמטיבית מבלי להישמע כמנסה לשכנע או "למכור". בנוסף, על התוכן לשלב בצורה טבעית מילים אשר יוכלו להפנות אליו לקוחות חדשים דרך מנוע החיפוש של גוגל וכך למשוך אל האתר לקוחות חדשים.

איך יודעים שהתוכן טוב?

אנו יכולים לנסות ולמדוד אותו לפי מקוריות, רמת הכתיבה והדרך בה הוא מעביר את המסר של האתר, אך מה שלא פחות חשוב הוא שיניע גולשים לפעולה. זוהי למעשה מטרתה של כתיבת תוכן, להגביר את יחסי ההמרה ולתרגם את העניין שגילו הכותבים בתוכן לכדי לפעולות שיהפכו אותם ללקוחות. לכן מלבד מקוריות, על התוכן לספק ערך מוסף לגולשים המגיעים אל האתר ולגרום להם להישאר בעמוד יותר מכמה שניות.

למה תוכן טוב חשוב דווקא לאתרים?

כשמדובר באתר אינטרנט, את מקומו של חלון הראווה ואיש השירות ממלא התוכן. ברגע שהגולש נכנס לאתר, המילים והתוכן יקפצו לו מעל פני המסך. תוך שניות ספורות יידע הגולש אם התוכן נראה לו עמוס, לא רלוונטי או לא ברור או שמא יעורר אצלו סקרנות ורצון להמשיך ולקרוא. תוכן טוב עושה את ההבדל בין גולש שנכנס ויוצא לאחר כמה שניות לבין גולש שיושב וסופג את מהותו, תוכנו ומסריו של האתר ולכן, מומלץ ורצוי להשקיע בכתיבת תוכן איכותית.

Rewriterz כתיבת תוכן איכותי

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרסום עסקים אונליין
כל עסק רוצה ליהנות מצמיחה, מהתפתחות, משיווק נרחב יותר וכתוצאה מכל זה כמובן הגדלת הרווחים בפועל. בעבר...
קרא עוד »
אוק 15, 2019
תולדות חייו של אורי לופוליאנסקי
אורי לופוליאנסקי נחשב לאדם משכמו ומעלה. רבים מוקירים לו תודה על פועלו בעיריית ירושלים והעובדה שהקים...
קרא עוד »
פבר 27, 2018
תיקון טלפונים סלולריים אחרי שנפלו למים, כיצד?
הטלפונים הסלולריים שלנו, הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו האישיים, המקצועיים והחברתיים ולכן קשה לנו...
קרא עוד »
מרץ 13, 2016