איך תבחר את השרת המתאים לצרכים שלך?

שרתי אחסון

כאשר אנשים ניצבים בפני הקמה של אתר חדש, דבר שיכול לגרום להם לתהיות ולבטים רבים יהיה השרת שעל גביו יאחסנו את האתר. קיימת חוסר הבנה בתחום בקרב לא מעט אנשים, וניתן לומר בפירוש שאם אתם רוצים להבטיח שאתם מאחסנים את האתר שלכם על גבי שרת מתאים, אתם צריכים להיחשף קודם כל למידע מקדים שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

שרת פרטי – האם זה מתאים לכם?

אחסון האתר שלכם על גבי שרת פרטי זו אפשרות שמתאימה בעיקר לאנשים שצופים שבאתר שלהם תהיה כמות גדולה של אנשים שנכנסים על בסיס יומי. אם אתם חושבים שהאתר שלכם יהיה גדול ולא מעט אנשים יכנסו אליו על בסיס קבוע, פשוט תשימו לב שאתם בוחרים לאחסן אותו על שרת שיוכל להתמודד עם נפח התעבורה.

אם אתם רוצים ללכת על בטוח ולא סתם לבזבז כסף, תוכלו פשוט להתחיל בשרת משותף, וכאשר אתם מבחינים שהאתר שלכם גודל מבחינת התעבורה, תוכלו לעבור תוך דקות ספורות לשרת פרטי. זו האופציה שמרבית האנשים בוחרים ללכת בה, וניתן לומר שכך אתם תוכלו להשיג בדיוק את מה שאתם רוצים בכל הנוגע לאחסון שבאמת יענה על מה שאתם מחפשים.

האם כדאי לאחסן את האתר על גבי שרת משותף?

במידה ואתם מתכוונים להקים אתר חדש, במרבית המקרים התשובה לכך תהיה חיובית. בדרך כלל אתרים חדשים לא צריכים לעשות שימוש בשרתים פרטיים, ויתרה מכך אפשר גם לומר ששרתים משותפים עושים את העבודה כמו שצריך ומספקים נפח תעבורה שעונה על על הצרכים של מרבית האנשים.

המחירים של השרתים המשותפים זול בהרבה, באופן טבעי, כך שאם הנושא הכספי זה משהו שיש לו תפקיד משמעותי בהחלטה שלכם, אין ספק שהשרתים המשותפים זו אופציה שעשויה לקרוץ לכם.

מאחסנים רק על גבי שרתים מאובטחים

כאשר אתם בוחרים לאחסן את האתר שלכם, תעשו לעצמכם טובה ותשימו לב שאתם עושים זאת אך ורק על גבי שרתים מאובטחים אצל חברה אמינה ומקצועית. תחזוק שרתים זה לא משחק ילדים, כך שאם אתם רוצים לישון בראש שקט, אתם יכולים לפנות אלינו, ואנו כבר נדאג לאחסן את האתר שלכם על אחד השרתים המאובטחים שלנו.

אם תשכילו לאחסן את האתר שלכם אצלנו, תוכלו ליהנות ממחירים ללא תחרות, אבטחה חסרת פשרות ושירות שיבוא לטובתכם עם כל שאלה ובעיה שתטריד אתכם בכל שלב.

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך באמת בוחרים טאבלט?
אין זה מקרי שלרוב האנשים בישראל יש טאבלט ואילו כל השאר מתעניינים בקניית מכשיר אלקטרוני זה. כאן מדובר...
קרא עוד »
דצמ 03, 2014
תרגום לסינית
מדינת ישראל היא מדינה קטנה על פי כל קנה מידה, העובדה כי כמעט ולא מתקיימים קשרים עסקיים בין ישראל...
קרא עוד »
פבר 19, 2018
מה עדיף – קידום אורגני או קידום ממומן
אם ניסיתם לברר אודות ערוצי השיווק בגוגל, כנראה הבנתם מיד שיש אפשרות לקבל תוצאות מהירות על ידי פרסום...
קרא עוד »
פבר 27, 2021