הלוואה לעסקים: אל תעשו את זה לבד

ההחלטה לקחת הלוואת עסקים היא הלוואה חשובה מאוד. פעמים רבות הלוואה זו יכולה לעזור לעסק לקום מחדש על הרגליים ועסקים רבים משתמשים בהלוואות שונות על מנת להתרחב. אחד מהדברים החשובים ביותר אותם יש לקחת בחשבון הוא שבחירת הלוואה שאינה מתאימה לעסק יכולה לגרום לו לתגובה ההפוכה, לקריסתו משום חוסר היכולת להחזיר את סכום ההלוואה.

הלוואה לעסקים- מתחילים בתכנון נכון

תכנון נכון של הלוואה הוא הצעד הראשון והחשוב ביותר. חשוב לזכור כי לכל עסק יש את המומחיות שלו ולכן בעלי העסק צריכים להבין שכאשר מדובר על תכנון נכון של הלוואה לעסקים צריכים להיעזר במומחים. המומחים יוכלו לתכנן בצורה הטובה ביותר את הדברים:

  • נתונים קיימים- המומחים ילמדו את העסק והמצב הפיננסי שלו בעבר ובהווה, יבררו עם בעל העסק מדוע הוא מעוניין בהלוואה ובאיזה סכום הוא מעוניין וכל פרט נוסף שיעזור לקבל החלטה מושכלת באשר מהי המטרה של רצונו בהלוואה.
  • הסקת מסקנות- לאחר בחינת המצב של העסק והמטרה של בעל העסק המומחים בתחום יוכלו לומר לבעל העסק מה הם חושבים. דבר שיכלול את סכום ההלוואה וגופי סיוע שונים מהם ניתן לקחת הלוואה בתנאים המתאימים ביותר לעסק.
  • תוכנית עסקית- חשוב מאוד לתכנן תוכנית עסקית עם מטרות, לוח זמנים ושלבי יישום. דבר זה יעזור לבעל העסק להשתמש בסכום ההלוואה בצורה נבונה.

לסיכום, לאחר עבודת ההכנה המקדימה, המומחה בתחום הפיננסי ניהולי ימליץ לבעל העסק אילו קרנות סיוע וגופים שונים יוכלו לספר לו את אותה הלוואה בה הוא מעוניין. בנוסף, כיוון שהמומחה מכיר את הקריטריונים להלוואה של אותם גופים, הוא יוכל לעזור בהגשת  טופס הבקשה ונספחים שונים וליווי בעל העסק עד אישור ההלוואה.

זקוקים להלוואה? להלן דף המרכז הלוואות לפי סכומים שונים:

http://www.bankrate.co.il/site/banking_article_show.asp?id=2063

טכנולוגיה ואביזרים כללי ניהול עסק ופיננסים סמארטפונים עבודה וקריירה קניות באינטרנט שיווק באינטרנט שירותי אינטרנט
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב אפליקציות – עושים את זה נכון
עיצוב אפליקציה ממלא תפקיד מרכזי בהצלחת כל אפליקציה. זהו תהליך יצירת ממשק משתמש וחווית משתמש שיהיה קל...
קרא עוד »
אפר 19, 2023
ניהול עובדים בעזרת תוכנה יעילה
אחת הבעיות המרכזיות המקשות על מנהלי משאבי אנוש בארגונים ומנהלים בכלל, היא היכולת לרכז את המידע ולנתח...
קרא עוד »
ינו 12, 2016
השוואת ספקי טלוויזיה רב ערוצית
אחרי שנים שבהן שלט בישראל ערוץ טלוויזיה אחד עם 100 אחוזי רייטינג, נפתחו בשני העשורים האחרונים עשרות...
קרא עוד »
ינו 06, 2016